Редакція громадсько-політичного видання "Прес-Центр"
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137 оф. 20
Телефони: (0472) 564-664 – творчий та рекламний відділи.
(0472) 546-806 – бухгалтерія. друкувати ...

12.08.2017 09:34

Черкаські правоохоронці пройшли короткострокові курси підвищення кваліфікації


На семінар-тренінг прибули 25 працівників поліції підрозділів Головного управління Національної поліції Черкаської області, які будуть призначені на керівні посади, у тому числі вищі керівні посади, ніж займані.

Навчання тривало два дні із залученням представників Національної академії внутрішніх справ МВС України, Управління забезпечення прав людини та кваліфікованих фахівців із певних напрямків оперативно-службової діяльності ГУНП.

Дводенні курси підвищення кваліфікації проходили на базі ГУНП в Черкаській області. Семінар-тренінг для поліцейських проводили представники Національної академії внутрішніх справ МВС України, Управління забезпечення прав людини та кваліфіковані фахівці із певних напрямків оперативно-службової діяльності ГУНП з метою забезпечення потреб Головного управління Національної поліції в Черкаській області у кваліфікованих кадрах високого рівня професіоналізму та культури, здатних компетентно і відповідально виконувати свої обов’язки.

Обговорювались актуальні питання управління в органах поліції, перспективи та шляхи їх вирішення, комунікація з громадськістю, органами влади та місцевого самоврядування та забезпечення законності, прав і свобод людини в діяльності підлеглих, попередження фактів корупції, жорстокості, катування, нелюдського поводження або такого, що принижує честь та гідність людини тощо.

По закінченню курсів слухачі отримали сертифікати відповідного зразка.

Повідомляє Сектор комунікації поліції Черкаської області.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Національна поліція України