Редакція громадсько-політичного видання "Прес-Центр"
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137 оф. 20
Телефони: (0472) 564-664 – творчий та рекламний відділи.
(0472) 546-806 – бухгалтерія. друкувати ...

17.07.2017 19:41

У Черкасах формуватимуть стратегію розвитку міста на двадцять років


Уже у вересні заплановано провести стратегічну сесію із представниками різних кіл, жителями міста.

Заступник черкаського міського голови Роман Буданцев та директор департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради Ірина Удод зустрілися із координатором регіональних проектів громадського об’єднання "Всеукраїнська Громадянська Платформа "Нова Країна" Оленою Горб. Результатом зустрічі стала домовленість про допомогу мерії Черкас з боку громадянської платформи у формуванні стратегії розвитку міста на наступні двадцять років.

– Тільки стратегія розвитку міста дає поштовх до змін. Хаотичні рухи, навіть якщо вони правильні, не призведуть до цілісної і гармонійної картини міста. Саме тому такі зустрічі, як відбулася в мене з партнерами з громадянської платформи "Нова країна", є такими важливими та продуктивними, – вважає заступник міського голови Роман Буданцев.

– Це надзвичайно важливо, що з нами співпрацюватиме Олена Горб, адже в неї вже є успішний досвід проведення подібних сесій у вісімнадцяти містах України, – говорить Ірина Удод. – Це абсолютно безкоштовно для нас, а от те, що ми отримаємо на виході – важко оцінити, це просто необхідно.

"Нова країна" є абсолютно неполітичною євроорганізцією, яка спеціалізується на розробці стратегії і реформ в Україні.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Офіційний сайт міста Черкаси