Редакція громадсько-політичного видання "Прес-Центр"
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137 оф. 20
Телефони: (0472) 564-664 – творчий та рекламний відділи.
(0472) 546-806 – бухгалтерія. друкувати ...

17.07.2017 15:22

Реалізація права громадян на звернення – пріоритет у роботі органів прокуратури


Протягом 6 місяців 2017 року до Золотоніської місцевої прокуратури надійшло 410 звернень громадян.

Із вказаного числа звернень вирішено 193 звернення, 215 — направлено за належністю до інших відомств для розгляду.

У цілому, по напрямках прокурорської діяльності вирішені звернення, у своїй більшості, стосувалися питань досудового розслідування і представництва інтересів громадян та держави в суді.

Звернення громадян Золотоніською місцевою прокуратурою розглядаються відповідно до вимог Закону України ,,Про звернення громадян’’, у встановлені строки.

На особистому прийомі громадян працівниками Золотоніської місцевої прокуратури прийнято 96 громадян, з яких безпосередньо керівником прокуратури — 7.

Крім того, Золотоніською місцевою прокуратурою протягом 6 місяців 2017 року задоволено 2 звернення громадян з питань досудового розслідування.

Разом з тим, постійна увага приділяється удосконаленню діяльності з питань забезпечення доступу до публічної інформації.

Протягом 6 місяців 2017 року до Золотоніської місцевої прокуратури надійшло 5 запитів на отримання доступу до публічної інформації, за результатами розгляду яких надано 5 інформацій.

Розглянуті Золотоніською місцевою прокуратурою запити надходили з питань: досудового розслідування – 1, представництва інтересів громадян та держави в суді– 1, з кадрових питань – 3.

Згідно ст. 23 Закону України "Про доступ до публічної інформації" рішення, дії чи бездіяльність Золотоніської місцевої прокуратури, як розпорядника інформації, запитувачами до суду не оскаржувались.

Робота за вказаним напрямом триває.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Золотоніська місцева прокуратура