Редакція громадсько-політичного видання "Прес-Центр"
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137 оф. 20
Телефони: (0472) 564-664 – творчий та рекламний відділи.
(0472) 546-806 – бухгалтерія. друкувати ...

17.07.2017 08:58

Ремонтувати дороги будуть за рахунок районної програми співфінансування (ФОТО)


Іллюстрація до новини "Ремонтувати дороги будуть за рахунок районної програми співфінансування"
Ремонтувати дороги будуть за рахунок районної програми співфінансування
Фото: http://cherkassy-rda.gov.ua
Голова райдержадміністрації Анатолій Яріш за участю заступника голови райдержадміністрації Петра Коренюка провів нараду щодо вирішення питання ремонту доріг згідно програми співфінансування, яка діє у Черкаському районі.

В роботі наради взяли участь заступник голови районної ради Сергій Степанюк, начальник управління економіки райдержадміністрації Володимир Гуня, начальник управління Державної казначейської служби у районі Максим Батрак, заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Юлія Чеша, заступник директора ДП "Черкаський облавтодор" з ремонтів та експлуатаційного утримання автомобільних доріг Микола Рябко, начальник філії "Черкаська ДЕД" ДП "Черкаський облавтодор" Олександр Приходько, головний інженер філії "Черкаський райавтодор" ДП "Черкаський облавтодор" Ярослав Косов, сільський голова села Дубіїка Олександр Кривошея.

Як повідомили представники дорожньої служби, в даний час ситуація з фінансуванням з державного бюджету ремонтних робіт є досить складною. Підриємства, маючи технічний і кадровий потенціал, фактично не можуть їх реалізувати. Тому зараз слід докласти максимум зусиль для реалізації районної програми співфінансування і активніше залучати сільські ради до неї. Щодо вже наявних коштів, то їх слід якомога швидше використати за призначенням, розробивши відповідний графік робіт та розподіливши кошти. За рахунок цього проводитимуться ремонти проблемних частин доріг у населених пунктах, а також буде надано підтримку вищевказаним додожнівм підриємствам. На цьому наголосив в ході наради голова райдержадміністрації Анатолій Яріш та надав відповідні доручення для виконання.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Черкаська РДА