Редакція громадсько-політичного видання "Прес-Центр"
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137 оф. 20
Телефони: (0472) 564-664 – творчий та рекламний відділи.
(0472) 546-806 – бухгалтерія. друкувати ...

21.04.2017 08:11

У Оршанці під Черкасами прикордонники відтворили криївку УПА


Центральний музей Державної прикордонної служби України при Навчальному центрі ДПСУ в Оршанці під Черкасами поповнився новою експозицією – "бандерівською" криївкою, яка відтворює побут вояків Української Повстанчої Армії.

Експозиція імітує підземний бункер, зроблений з колод і вритий шаром землі для маскування, – повідомляє офіційний сайт управління культури та взаємозв'язків з громадськістю Черкаської ОДА. На стінці – зброя, одяг, на полицях – посуд і книги, а ще – закріплена граната, до якої легко дотягнутися в мить небезпеки. У бункері – двоє: лежить поранений, вкритий шинеллю, а поруч його побратим, що сидить за столом, друкує листівку від імені українського народу, який не здолати…

– Путін щось там розповідав про те, що у Росії "нєт граніц", – то в українця кордон від окупанта всюди, де зазіхають на його землю. Та й гасло "Слава Україні! Героям слава!" – і нині живе. Так що експозиція УПА прикордонникам не чужа, – коментує фахівець з музейної справи Олег Бойко, який виступив консультантом під час формування експозиції.

Джерело: Прес-Центр