Редакція громадсько-політичного видання "Прес-Центр"
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137 оф. 20
Телефони: (0472) 564-664 – творчий та рекламний відділи.
(0472) 546-806 – бухгалтерія. друкувати ...

08.04.2017 15:27

Уманський студент запропонував план відновлення і розвитку України


Іллюстрація до новини "Юрій Кружільний зі своїм науковим керівником Ольгою Барвінок"
Юрій Кружільний зі своїм науковим керівником Ольгою Барвінок
Фото: Людмили ГЕКАЛЮК
Студент 4 курсу історичного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Юрій Кружільний взяв участь у Всеукраїнському молодіжному конкурсі "Новітній інтелект України".

Його наукова робота "Мій власний план відновлення і розвитку України" (науковий керівник – доцент кафедри загальної історії Ольга Барвінок) у номінації "Прикладні дослідження на соціально-економічну тематику" була високо оцінена Національною конкурсною комісією та посіла почесне ІІІ місце.

Уманському студентові Юрію Кружільному також запропонували долучитися до аналітичної агенції, про створення якої прийняв рішення оргкомітет конкурсу. Найімовірніше, агенція отримає назву Молодіжна аналітична агенція "НОВІ", тому цілком логічно, що основу її кадрового складу планується сформувати в першу чергу із учасників конкурсу.

Надзвичайно приємно, що молодь, яка здобуває освіту в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, – небайдужа до проблем сьогодення, активна, прагне розвивати власний творчий та науковий потенціал. Вже у найближчому майбутньому ці молоді фахівці стануть інтелектуальною елітою українського суспільства.

Колектив університету вітає студента та його наукового керівника із перемогою і зичить успішного підкорення все нових і нових горизонтів!

Підготував: Людмила ГЕКАЛЮК
Джерело: Прес-Центр