Редакція громадсько-політичного видання "Прес-Центр"
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137 оф. 20
Телефони: (0472) 564-664 – творчий та рекламний відділи.
(0472) 546-806 – бухгалтерія. друкувати ...

04.12.2011 15:36

Завершуються зйомки фільму про нашого земляка, режисера Володимира Артеменка


Іллюстрація до новини ""
Фото: Фото надала Наталія БУТРАЄВА
Польові випробування української вдачі" – так називається фільм, робота над яким на студії "Укркінохроніка" триває з 2008 року.

Фільм розповідав про українську художницю Даніеллу Леонович, яка прожила довгий час у США, але повернулася в Україну. Проте під час зйомок режисер Володимир Артеменко помер, і картина залишилася незавершеною. В цьому році керівництво студії прийняло рішення відновити зйомки фільму, але головним героєм зробити самого режисера. Адже Володимир Артеменко – це ціла епоха в українській кінодокументалістиці. 35 років свого творчого життя він віддав студії "Укркінохроніка".

Режисером фільму про режисера виступив друг Артеменка – Володимир Васильєв, оператором – син режисера Сергій Артеменко. Директором картини стала донька Артеменка – Наталія Бутраєва. У фільмі використані матеріали з домашнього архіву, інтерв’ю друзів режисера. Фільм знімався в Києві та с. Мельники Чорнобаївського району, де народився режисер. Картина майже завершена, її прем’єра запланована на грудень 2011 року.

Підготував: Микола ЩЕРБИНА
Джерело: Прес-Центр