Редакція громадсько-політичного видання "Прес-Центр"
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137 оф. 20
Телефони: (0472) 564-664 – творчий та рекламний відділи.
(0472) 546-806 – бухгалтерія. друкувати ...

26.10.2006 16:29

Робертіно Лоретті – зірка радянських слухачів


Іллюстрація до новини "Робертіно Лоретті прославився 13-річним..."
Робертіно Лоретті прославився 13-річним...
Фото: http://www.prompter.narod.ru
60 років виповнилося 22 жовтня тому, кого кожна радянська людина знала і запам’ятала талановитою тринадцятирічною дитиною.

І досі Робертіно (тепер – подорослому: Роберто) Лоретті залишається відомим і досить популярним. Відвідує з гастролями різні країни, де виконує, серед іншого, свої дитячі хіти. Щоправда, виконані дорослим голосом, вони звучать досить несподівано...

Візит Лоретті до СРСР 1989 року повністю розвіяв поширений до того міф, що в нього після голосової мутації зникли виконавські здібності. Цей міф, до речі, створила радянська пропаганда, яка розписувала, як нещадно експлуатують сина італійського комуніста акули капіталістичного бізнесу, і це, мовляв, призвело до втрати голосу. Як пояснив сам Лоретті, його талант, навпаки, оберігали, заборонивши концертувати під час мутації, бо це небезпечно. Крім того, в підлітковому віці Робертіно, катаючись на лижах, невдало впав, після чого мусив довго пролежати в лікарні. Але вже в 17 років він знов виступав, розпочавши з фестивалю в Сан-Ремо.

Нині Лоретті одружений вдруге (перша дружина померла), має трьох дітей. Живе у величезній віллі з садом у найпрестижнішому районі Рима, товаришує з сусідами – Софі Лорен і Марчелло Мастрояні. Крім концертної діяльності, заробляє бізнесом: має нічний клуб (де, між іншим, часто виступає), вирощує арабських скакунів для перегонів. А ще, як більшість італійців, любить куховарити, власноруч готуючи обіди для сім’ї та гостей.

Підготував: Юрій КИЛИМНИК
Джерело: Прес-Центр