Редакція громадсько-політичного видання "Прес-Центр"
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137 оф. 20
Телефони: (0472) 564-664 – творчий та рекламний відділи.
(0472) 546-806 – бухгалтерія. друкувати ...

28.05.2009 16:32

Заступник черкаського мера Сергій Гура очолив чигиринських регіоналів


Іллюстрація до новини ""
Фото: Сергій КОСЕНКО
23 травня відбулася звітно-виборча конференція Чигиринського районного осередку Партії регіонів, Головою якого обрано Сергія Гуру, заступника міського голови Черкас.

Ще рік тому пан Гура вийшов із лав Соціалістичної партії України, мотивуючи цей крок надмірною завантаженістю розв’язанням проблем обласного центру. Ще б пак! Адже він контролює питання будівництва, землі, торгівлі і сферу послуг, а також приватне підприємництво у Черкасах. Жоден із заступників Сергія Одарича не обтяжений такими щедрими повноваженнями.

Здавалося б, де Черкаси, а де Чигирин. Але Сергій Гура у вільний час навідується у село Боровиця Чигиринського району до місцевого рибгоспу, або ЗАТ "Боровицьке", головою наглядової ради якого він був із 2002 по 2007 рік. "У мене там є підприємство", – відповідає і досі діяльний заступник черкаського мера на запитання про часті візити на Чигиринщину. До регіоналів екс-соціаліст приєднався у квітні цього року, і кажуть, що відтоді кількість прихильників Віктора Януковича у гетьманській столиці збільшилась утричі. Своє нове партійне призначення регіонал Гура коментує так: "Я точно знаю, чого від мене вимагає моя посада і готовий до серйозної роботи". У планах цілеспрямованого партійця – на наступних виборах до місцевих рад збільшити присутність і вплив ПР у сільських, районній та міській радах. Подейкують, що його особиста програма-мінімум – булава Чигиринщини.

Керівник регіоналів області Віталій Бут пояснює появу Сергія Вікторовича на чолі чигиринських регіоналів курсом партії на пошук і залучення людей авторитетних, здібних, молодих.

Підготував: Тетяна БIЛИК
Джерело: Прес-Центр