Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
09.01.2019 09:05

У Чигирині відбулося перше засідання районної Ради регіонального розвитку


Іллюстрація до новини "Засідання районної Ради регіонального розвитку"
Засідання районної Ради регіонального розвитку
Фото: Чигиринська РДА
У Чигирині відбулось перше засідання районної Ради регіонального розвитку, яка створена розпорядженням райдержадміністрації від 03 грудня 2018 року. До складу Ради увійшли керівники району, структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій, сільські голови.

Відкрив засідання Ради регіонального розвитку голова райдержадміністрації Володимир Клименко.

– Кожен з вас всебічно знає стан справ у галузі чи на відповідній території, тому потрібно об’єднати зусилля і разом розробити Перспективний план розвитку Чигиринського району на 2019 -2021 роки, який повинен відповідати основним напрямкам розвитку району. Разом з об’єднаними територіальними громадами ми зобов’язані рухатися в одному напрямку, оскільки розвиток району – наше першочергове і спільне завдання. Пріоритетними напрямками у нашому районі мають стати розвиток сільськогосподарського та промислового виробництва, створення сільськогосподарських кооперативів, розвиток мережі навчальних закладів, опорних шкіл, закладів охорони здоров’я, створення спортивних майданчиків та організація безпеки громадян та інше, – звернувся до присутніх Володимир Андрійович.

Головною темою засідання стало питання щодо підсумків соціально-економічного розвитку району впродовж 2014-2018 років та перспективного плану розвитку району на 2019-2021 роки.

Про соціально – економічний розвиток району доповіла начальник відділу економічного розвитку і торгівлі управління агропромислового та економічного розвитку, містобудування та архітектури райдержадміністрації Олена Яковенко.

– Наразі в районі триває процес децентралізації. У 2018 році створено дві об'єднані територіальні громади та пройшли перші вибори в Чигиринську та Медведівську ОТГ до яких увійшли 17 населених пунктів Чигиринського району.

Головним завданням реформи децентралізації є створення комфортних умов для проживання громадян, надання їм якісних та доступних публічних послуг, – зазначила Олена Іванівна.

Також, кожен керівник доповів про стан справ у відповідній галузі району та надав пропозиції до перспективного плану розвитку району на 2019-2020 роки.

Підводячи підсумок районної Ради регіонального розвитку, Володимир Андрійович зазначив: "Сьогоднішня розмова була плідною і конструктивною. Кожна пропозиція та зауваження були почуті та знайдуть свою реалізацію в житті. Також ми чекаємо нові пропозиції щодо розвитку Чигиринського району в найближчому майбутньому. Всі вони будуть розглянуті, систематизовані та включені до Стратегії розвитку нашого району на 2019 – 2021 роки, а також подані для узагальнення до Стратегії розвитку Черкаської області на цей період".

Підготував: Світлана КРАВЕЦЬ
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100