Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
04.01.2019 19:59

Активістів запрошують до участі в установчих зборах по створенню громадської ради при Черкаській ОДА


Іллюстрація до новини ""
4 січня в облдержадміністрації відбулося засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Черкаській ОДА.

У своїй роботі ініціативна група керуватиметься вимогами Типового положення про громадську раду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики". Головою ініціативної групи було обрано Богдана Гаркушу, члена правління ГО "Спілка ветеранів Східного фронту".

На засіданні ініціативна група визначила дату проведення установчих зборів, затвердила текст повідомлення про проведення установчих зборів та зразки документів для участі в них.

Представники ініціативної групи закликали активних представників громадських організацій, які представляють інтереси різних верств населення, подавати документи для участі в установчих зборах задля донесення своєї думки і пропозицій до влади та розбудови Черкащини. Для того, щоб стати делегатом установчих зборів щодо обрання нового складу громадської ради при ОДА, варто подати заяву та перелік необхідних документів, а саме: рішення інституту громадянського суспільства (ІГС) про делегування визначеного кандидата на обрання до складу громадської ради; біографічну довідку делегованого представника; копії документів про реєстрацію ІГС; згоду на обробку персональних даних; інформацію про результати діяльності ІГС протягом року (у разі, коли ІГС працює менше року – за період діяльності); відомості про місцезнаходження та контакти ІГС. Зазначені папери слід подавати за адресою: 18000, м. Черкаси, бульвар Т.Г.Шевченка, 185, к. 150, з 09.00 до 18.00. Електронні копії документів направляються на адресу: kon2015@ukr.net (у повідомленні вказати: "Про кандидатуру до складу ГР").

Документи приймаються з 08 січня до 08 лютого 2019 року.

Самі ж установчі збори відбудуться 11 березня 2019 року.

Детальні умови участі тут: http://ck-oda.gov.ua/hromadska-rada/

Підготував: Світлана КРАВЕЦЬ
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100