Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
03.01.2019 08:25

Під ялинку – з планами на перспективу: у Корсуні-Шевченківському відбулося перше засідання районної Ради регіонального розвитку


Іллюстрація до новини ""
Фото: Корсунь-Шевченківська РДА
В Корсунь-Шевченківській районні державній адміністрації 27 грудня 2018 року відбулося засідання районної Ради регіонального розвитку під керівництвом голови районної державної адміністрації Клименка Василя Тарасовича та за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, голови районної ради, міського голови, голів об’єднаних територіальних громад.

На розгляд виносилося питання щодо виконання основних заходів соціально-економічного та культурного розвитку територій за 2018 рік та пропозиції щодо реалізації заходів на 2019-2021 роки, передбачені стратегією розвитку Корсунь-Шевченківського району та територіальних громад.

На засіданні районної Ради регіонального розвитку з вступним словом виступив голова районної державної адміністрації, і наголосив, що основною метою роботи районної Ради регіонального розвитку є налагодження ефективної взаємодії державних органів з органами місцевого самоврядування у питаннях напрацювання оптимальної моделі розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади, здійснення реформ у сфері децентралізації, управління регіональним розвитком та вирішення проблемних питань життєзабезпечення регіону.

Наразі у районі діє Стратегія розвитку до 2020 року. Сьогодні з’являються нові програми, проекти, які необхідно врахувати під час розборки Перспективного плану, який буде чіткий та об’єктний. По суті цей план – це певна актуалізація нашої стратегії, який необхідно обговорити в громадах та затвердити на засіданні районної Ради регіонального розвитку. Потрібно мати чітке розуміння по об’єктах – щодо доцільності їх створення, призначення, джерел фінансування та тих, з ким ви будете їх впроваджувати. Сьогодні ми об-говорили напрямки нашої подальшої роботи щодо формування Перспективного плану розвитку району на 2019-2021 роки.

На засіданні виступили начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Гнатенко Юрій Андрійович, Корсунь-Шевченківський міський голова Гайдай Олександр Васильович, начальник економічного відділу Стеблівської об’єднаної територіальної громади Сасін Сергій Олексійович, Набутівський сільський голова Малюга Олег Петрович, Карашинський сільський голова Пархоменко Анатолій Сергійович, спеціаліст з питань соціально – економічного розвитку Селищенської об’єднаної територіальної громади Пилипей Василь Антонович, головний лікар комунального некомерційного підприємства "Корсунь-Шевченківський центр первинної медико-санітарної допомоги" Корсунь-Шевченківської районної ради Савчук Галина Кузьмівна, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Гранатирко Валентин Іванович.

В заключному слові голова райдержадміністрації наголосив: "Підбиваючи підсумки нашого засідання, можна констатувати, що вирішення питань економічного зростання знаходяться в площині поліпшення інвестиційного клімату, створення нових виробництв з високим рівнем доданої вартості, в готовності органів місцевої влади знайти та підтримати дані виробництва. Узгоджена позиція органів місцевої влади в питаннях інфраструктурних змін ключ до сталого, збалансованого та поступального соціально-економічного та гуманітарного розвитку громад нашого району".

За повідомленням відділу економічного розвитку,торгівлі та інфраструктури Корсунь-Шевченківської райдержадміністрації.

Підготував: Світлана КРАВЕЦЬ
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100