Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
27.12.2018 11:14

На Христинівщині відбулося засідання районної Ради регіонального розвитку


Перше засідання районної Ради регіонального розвитку відбулося днями у Христинівці.

Тут учасники засідання об’єднали напрацювання представників влади, місцевого самоврядування, експертів з децентралізації та інститутів громадянського суспільства.

Розпочинаючи засідання голова райдержадміністрації Людмила Денисюк поінформувала присутніх про основні досягнення району за останні роки, проаналізувала бюджет та основні тенденції розвитку району.

– Сьогодні Президент України Петро Порошенко ставить перед нами завдання – працювати на перспективу та розвиток, – зауважила очільниця району.

– Тож ми зібрались, щоб обговорити нагальні питання життєдіяльності району, підвести підсумки роботи з 2014 по 2018 роки та окреслити перспективи на наступні роки. Це не захід для галочки. Засідання ради будуть проводитися з певною періодичністю. Ми будемо підбивати підсумки зробленого та напрацьовувати подальші плани роботи для соціально-економічного розвитку нашого району.

Участь у засіданні взяли керівники райдержадміністрації, райради, структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в районі, установ та організацій району. Тут обговорили низку питань щодо розвитку Христинівського району.

Зокрема мова йшла про розвиток промислового та аграрного сектору економіки Христинівщини за 2014-218 роки; стратегію розвитку архітектури, містобудування, ЖКГ та цивільного захисту; реалізацію основних завдань державної політики в системі освіти району; впровадження медичної реформи в районі – сучасні тенденції, реальні можливості; "Центр первинної медико-санітарної допомоги"; результати діяльності та перспективи розвитку ЦРЛ; розвиток у сфері соціального захисту; перспективи розвитку культурної сфери тощо.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100