Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
14.12.2018 19:34

На Тальнівщині відбулося засідання районної Ради регіонального розвитку


Сьогодні в Тальному відбулося засідання районної Ради регіонального розвитку на якій розглядалося питання формування перспективного плану розвитку Тальнівського району на 2019-2021 роки.

У роботі засідання взяли участь керівники району, міський та сільські голови, голови постійних комісій районної ради, запрошені.

Відкрили засідання перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка та голова районної ради Валентина Любомська.

Голова районної ради Валентина Любомська зазначила: "Сьогодні ми збираємося в такому колі вперше. Але я глибоко переконана, що це лише початок нашої тісної співпраці з підготовки перспективного плану розвитку району на найближчі три роки.

Ключова мета зустрічі – вдосконалення конструктивного діалогу між владою, громадськістю та місцевим самоврядуванням і на основі цього вироблення перспективного плану розвитку району.

Саме на розвитку кожної території, без винятку, із своїми перевагами і пріоритетами, наголошував Президент України Петро Порошенко під час сьомого засідання Ради регіонального розвитку.

За дорученням глави держави ми повинні сформувати відповідні дорожні карти з першочерговими об’єктами, які і будуть маркерами розвитку нашого району. Наявність перспективних планів із затвердженими громадами проектами, механізмами фінансування в рази підвищить інвестиційні перспективи та економічну привабливість територій наших населених пунктів".

Також вона наголосила: "Кожен сільський голова та міський має зібрати актив, виконком та депутатів і визначити пріоритети для свого населеного пункту, врахувавши при цьому наявність опорної школи та амбулаторії.

Напрямки різноманітні від зеленого туризму до створення комунальних підприємств, встановлення сонячних батарей, приватне підприємництво і т. д.

Звичайно, що реформи розраховані не на один день. Тому маємо спрацювати так, щоб наші дії були максимально ефективними, а перспективні плани розвитку дали можливість вирішити важливі для людей питання."

Далі учасники заходу обговорили перспективи розвитку економічного потенціалу району, проблемні питання в галузі освіти та шляхи їх вирішення, основні завдання медичної реформи на 2019-2021 роки та проблематику розвитку медичної галузі, напрямки та проекти, що сприяють соціально-економічному розвитку сільських територій , пріоритетні завдання в сфері екології та збереження довкілля, а також ключові завдання, що сприятимуть збільшенню надходжень до місцевих бюджетів.

Повідомляє Тальнівська районна рада.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100