Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
13.12.2018 14:38

Днями депутати розглянуть зміни до міського бюджету


Позачергове засідання сесії Черкаської міської ради з одного питання – щодо внесення змін до міського бюджету на поточний рік – заплановано провести у п’ятницю, 14 грудня.

Відповідну пропозицію на вимогу частини депутатів та громадськості, які сьогодні зібрались у сесійній залі, озвучив головуючий на засіданні – секретар міської ради Ярослав Нищик.

Справа в тому, що попередньо анонсоване на 13 грудня засідання сесії міської ради, так і не відбулось за відсутності кворуму. У залі з 42 депутатів зареєструвалось лише 17.

Тоді як для початку роботи мінімально необхідна кількість голосів складає 22 – разом з головуючим.

Водночас Ярослав Нищик повідомив, що до міської ради надійшов лист з підписами 21 депутата, в якому ті пояснюють, що в силу низки об’єктивних причин сьогодні не зможуть взяти участь у роботі пленарного засідання. Натомість пропонують скликати наступну сесію на 26 грудня.

Проти такої дати категорично виступили усі присутні депутати та громадськість міста. Зокрема, працівники КП "Черкасиелектротранс", які через зволікання з ухваленням рішення щодо перерозподілу видатків в міському бюджеті на цей рік лишились без заробітних плат.

У такій критичній ситуації опинились й інші комунальні установи міста – заклади освіти, охорони здоров’я, комунальної галузі тощо.

Директор департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталія Джуган наголосила, що через такі зволікання сьогодні повністю заблоковані видатки бюджету розвитку. Також немає змоги виплатити зарплати працівникам КП "Черкасиелектротранс", КП "Комбінат комунальних підприємств", профінансувати капітальні роботи по ОСББ і т.д.

Аналогічна ситуація складається з державною субвенцією у розмірі 2 млн грн на галузі освіти та медицини, яку неможливо використати.

Тобто в бюджеті кошти є, але провести належні платежі немає змоги. Оскільки для цього потрібно рішення сесії міської ради, яка має розглянути та затвердити відповідний перерозподіл.

Також Наталія Джуган нагадала, що 26 грудня – останній день роботи ГУ Державної казначейської служби України в Черкаській області у поточному році. Тому після – провести жодні бюджетні платежі до кінця року просто буде неможливо.

Тож закликала депутатів зібратись та проголосувати такі важливі для всієї громади Черкас рішення.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Офіційний сайт міста Черкаси

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100