Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
07.11.2018 12:23

53 роки тому в Черкасах уперше на лінії виїхали тролейбуси


За орієнтовними підрахунками, за цей час послугами електротранспорту скористалось 1 млрд 800 млн пасажирів. Тоді як 417 тролейбусів повністю відпрацювали весь термін експлуатації.

– За 53 роки КП "Черкасиелектротранс" пройшло складний час становлення та розвитку, досягло значних успіхів і стало сучасним підприємством міського пасажирського електротранспорту з розвиненою інфраструктурою.

Важко переоцінити здобутки, за якими стоять наполеглива праця, високий професіоналізм і самовідданість, – наголосив під час урочистостей директор КП "Черкасиелетротранс" Петро Кучер.

Привітали колектив з такою поважною датою міський голова Анатолій Бондаренко та відомий у Черкасах меценат і підприємець, член громадської ради КП "Черкасиелектротранс" Араік Мкртчян, вручивши почесні відзнаки та подарунки.

Анатолій Бондаренко наголосив, що від початку своєї роботи на посаді міського голови спільно зі своєю командою завжди переймались потребами та проблемами КП "Черкасиелектротранс".

Оскільки це підприємство виконує важливу соціальну місію, забезпечуючи місто екологічно чистим транспортним сполученням.

На думку міського голови, майбутнє – саме за таким транспортом. Адже це – надійніше, чистіше та комфортніше.

– Я прихильник тролейбусів великої місткості і наступного року наполягатиму повернутись до питання придбання для підприємства нових тролейбусів. Переконаний, що черкаський електротранспорт має оновлюватись і розвиватись. І поки буду міським головою – завжди відстоюватиму інтереси КП "Черкасиелектротранспорт" та його колективу.

Бажаю кожній вашій родині тепла, затишку та добробуту, Україні – миру, благополуччя та процвітання, а вашому підприємству – стати кращим у сфері громадських перевезень, – відзначив Анатолій Васильович.

Зараз у будні обслуговують черкасців та гостей нашого міста понад 60 тролейбусів, у вихідні – вдвічі менше. Ще з десяток повністю підготовлених до роботи на лініях тролейбусів стоять у резерві, на випадок заміни.

Таким чином забезпечується безперервна робота електротранспорту.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Офіційний сайт міста Черкаси

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100