Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
02.11.2018 08:33

Черкаському національному депутати придбали комп’ютерну техніку та телевізори (ФОТО)


Іллюстрація до новини "Черкаському національному депутати придбали комп’ютерну техніку та телевізори"
Черкаському національному депутати придбали комп’ютерну техніку та телевізори
Фото: https://www.cdu.edu.ua
Нову комп’ютерну техніку і телевізори отримав Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького за сприяння депутатської фракції партії "Свобода" в Черкаській обласній раді.

– Сьогодні я рада передати навчально-науковому інституту фізичної культури, спорту та здоров’я 6 комп’ютерів, 2 ноутбуки та 3 телевізори. Придбане все це за кошти обласного бюджету, тобто завдяки платникам податків. Наша фракція лише спрямовує їх на правильні потреби, — зазначила депутат обласної ради Оксана Ковбоша. — Ми підтримуємо спорт і хочемо, щоб Черкаси стали столицею спорту. А ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я обрали саме тому, що тут готують чемпіонів та вихователів чемпіонів.

– Ми вдячні депутатському корпусу обласної ради, зокрема, Оксані Ковбоші і депутатам від партії "Свобода", вдячні всім, хто підтримує університет, — зазначив ректор Олександр Черевко. — Навчально-науковий інститут фізичної культури, спорту та здоров’я завдяки здобуткам своїх студентів та випускників відомий в Україні і далеко за її межами. І ми робимо все, щоб покращити умови навчання, щоб дати можливість інститутській громаді досягати вагомих результатів — у навчанні, науці, спорті.

– Наш інститут постійно відчуває підтримку і з боку депутатів, і з боку керівництва університету, — підкреслив директор ННІ фізичної культури, спорту та здоров’я Леонід Нечипоренко. Він розповів, що за підтримки ректора реконструйовано спортивний зал, споруджується спортивний майданчик, очікуємо новий спортивний інвентар. Депутатський корпус теж допомагає: торік придбали спортивну форму, ще ряд проектів на стадії реалізації.

– Ми пишаємося своїми студентами! Кому, як не їм, створювати належні умови для розвитку! — підсумував Леонід Анатолійович.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: ЧНУ ім. Б. Хмельницького

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100