Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
13.09.2018 11:26

У Черкасах відбувся бізнес-захід для професіоналів агроіндустрії NaPoli (ФОТО)


Іллюстрація до новини "У Черкасах відбувся бізнес-захід для професіоналів агроіндустрії NaPoli"
У Черкасах відбувся бізнес-захід для професіоналів агроіндустрії NaPoli
Фото: http://ck-oda.gov.ua
Більше трьох сотень учасників, зокрема й з різних областей України, взяли участь у бізнес-заході для професіоналів агроіндустрії NaPoli.

Agribusiness Day, що відбувся в Черкасах. Він організований однією з потужних компаній "Маїс" – багатопрофільного підприємства, що розвиває насінництво, горіхівництво, скотарство, садівництво, займається виробництвом натуральних соків. Цього дня учасники мали змогу поспілкуватись з досвідченими фахівцями компанії, отримати інсайти від партнерів та відвідати завод, де створюється продукція.

Поміж гостей – і представники низки відомих підприємств і компаній, таких як: Monsanto, Euralis, UKRAVIT, котрі забезпечують нині промислове виробництво нашої держави, застосовуючи сучасні технології, а також навчають агрономів працювати. Вони, поміж інших, представили на виставці кращі зразки власної продукції.

Засновник і власник компанії "Маїс" Сергій Терещук привітав учасників заходу та зауважив, що влада нині є надійним партнером для виробників. Водночас до вітального слова запросили першого заступника голови ОДА Віталія Коваля:

– Один із наших головних пріоритетів, як і раніше, полягає у створенні інвестиційно-привабливого клімату на Черкащині, де влада й бізнес – партнери. Намагаємося усіляко підтримувати підприємців, зокрема й вітчизняних виробників, створювати комфортні умови для відкриття й ведення бізнесу, у тому числі шляхом упровадження ефективних програм та проектів. Адже допомагаючи, сприяємо таким чином розвитку економіки області та держави в цілому. І приємно, що одним із таких потужних підприємств є якраз "Маїс".

Протягом дня учасники Agribusiness Day взяли участь у низці дискусійних панелей, де ділилися досвідом та обговорювали актуальні для аграріїв теми.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100