Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
06.09.2018 09:48

У Черкасах на фасадах будівель планують встановити вивіски та рекламу (ФОТО)


Іллюстрація до новини "У Черкасах на фасадах будівель планують встановити вивіски та рекламу"
У Черкасах на фасадах будівель планують встановити вивіски та рекламу
Фото: http://chmr.gov.ua
На фасадах будівель у Черкасах планують упорядкувати вивіски та зовнішню рекламу. Для цього, передовсім, беруться за створення збірника з чіткими вимогами до їх розміщення.

У суботу, 22 вересня, о 10.00 відбудеться перша зустріч-обговорення "Черкаські вивіски: перезавантаження", на якій, власне, і напрацьовуватимуть вихідні данні для оновлених правил. Долучитися до неї може будь-хто охочий. Проводитимуть її у форматі "світового кафе" за адресою: вул. Б. Вишневецького, 17.

Як розповів начальник відділу реклами та дизайну міського середовища Андрій Поліщук, подібний досвід впорядкування фасадів наразі запроваджений у Львові, Одесі, Харкові, Чернівцях та Івано-Франківську.

– Такий документ Черкасам, однозначно, потрібен, – переконаний він. – На жаль, у нашому місті часто зустрічається дисонанс у розміщенні вивісок, одна "сперечається" із іншою. Йдеться, для прикладу, про негармонійну кольорову гаму, дуже часто вони не масштабовані до тієї архітектури, де вони розміщені, габарити й шрифти теж не завжди узгоджені. Усе це шкодить міському простору. Треба більш уважно ставитися до того, що ми розміщуємо на будівлях. Бо вивіска може стати як окрасою, так і вбивцею фасаду.

Захід, за його словами, складатиметься із двох частин: теоретичної та практичної. Під час першої учасники розглянуть нинішню ситуацію з вивісками в обласному центрі, експерти з інших українських міст розкажуть про досвід організації вивісок та реклами на фасадах в їхніх населених пунктах. Водночас, фахівці столичного рекламного агентства "I am idea" поділяться інформацією про те, як впливає вивіска на психологію покупця.

Під час практичної частини зустрічі присутні стануть учасником однієї із команд, де разом з модераторами зможуть запропонувати своє бачення та ідеї нових правил розміщення вивісок. Напрацювання з зустрічі ляжуть в основу нового збірника.

– Ми будемо намагатися максимально залучити підприємців, громаду та рекламні агентства до обговорення, – розповів Андрій Поліщук. – Таким чином вони зможуть працювати над створенням правил гри. Звісно, аби змінити ситуацію в цьому напрямку, потрібен час. Утім, ми можемо напрацювати інструмент, який дозволить тим, хто бажає зробити якісну вивіску чи фасадну рекламу зрозуміти, як це краще втілити у життя.

За його словами, у майбутньому довіднику разом із правилами планують зібрати візуалізовані норми в графічному вигляді.

Проект реалізовуватимуть Черкаська міська рада спільно з громадськими організаціями "Вивіска.LAB", CEUREN.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Офіційний сайт міста Черкаси

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100