Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
16.08.2018 10:24

На Чигиринщині обговорювали санітарний стан району


Основне питання на порядку денному – це забезпечення належного благоустрою та санітарного стану території району, дотримання чистоти і порядку місць масового відпочинку.

Заступником голови райдержадміністрації Миколою Туриком за участю голови районної ради Валентини Алєксєєвець, секретаря міської ради Олександра Іванова, представників структурних підрозділів райдержадміністрації, голів сільських рад району відбулася нарада щодо санітарного стану та благоустрою населених пунктів району.

Протягом серпня представниками райдержадміністрації спільно з районною ветеранською організацією було проведено огляд населених пунктів району.

У ході наради розглянуто результати огляду та проведено аналіз санітарного стану та благоустрою у розрізі кожного населеного пункту, проаналізовано виявлені недоліки та шляхи їх вирішення. Відбулася нарада щодо санітарного стану та благоустрою населених пунктів району.

Секретарю міської ради та сільським головам рекомендовано провести роботи щодо впорядкування територій населених пунктів району, які включають: ліквідацію накопиченого сміття на вулицях, дорогах, тротуарах; благоустрій пам’ятних місць і кладовищ тощо.

Присутні зупинилися ще на одному питанні порядку денного – про поліпшення гідрологічного стану річки Тясмин.

Магістральний канал р. Тясмин знаходиться на балансі Черкаського обласного управління водних ресурсів, яке утримується за рахунок державного бюджету.

У зв’язку з відсутністю фінансування, роботи по очистці річки не проводяться. Останні роботи проводились ще в 2005 році та були мізерними в порівнянні до потреби – прочищено лише 1 км в межах м. Чигирин.

Тясминською експлуатаційною дільницею Правобережного міжрайонного управління водного господарства з початку року були виконані наступні роботи: обкошування берегової захисної смуги – 39,2 га; очищено від мулу гідротехнічних споруд – 10 шт; бетонування гідроспоруд – 7 шт; ліквідовано заторів – 10 шт.

Для отримання фінансової підтримки з державного бюджету на поліпшення гідрологічного стану р.Тясмин необхідно виготовити проектно-кошторисну документацію та забезпечити співфінансування з місцевих бюджетів. Міській та сільським радам спільно з Тясминською експлуатаційною дільницею Правобережного міжрайонного управління водного господарства надано доручення визначитися з об’ємом робіт щодо поліпшення гідрологічного стану річки Тясмин.

За підсумками наради дано відповідні доручення.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Чигиринська РДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100