Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
31.07.2018 13:09

Подальшу долю ярмарку на площі 700-річчя визначатиме комісія


Питання перенесення ярмарку з продажу сільськогосподарської продукції з площі 700-річчя члени виконавчого комітету Черкаської міської ради тимчасово відклали, зважаючи на суспільний резонанс та численних обурених громадян, які завітали до залу засідань.

Оскільки у порядку денному мало розглядатись питання щодо скасування статусу ярмарку площею 100 квадратних метрів на розі бульвару Шевченка та вул. Добровольського. Таким чином вулична торгівля сільськогосподарською продукцією на площі 700-річчя автоматично опинялась би поза законом.

Наважитись на такий крок міську владу змушує недотримання санітарних норм під час такої торгівлі та захаращення прилеглої території. Про це, зокрема, йшлося на попередньому засіданні виконкому. Тоді було дано доручення розглянути інші території в Черкасах для перенесення ярмарку.

Звісно, люди, які там здійснюють торгівлю і сплачують до КП "Черкаські ринки" відповідну плату за ярмаркове місце, прагнуть продовжувати свою діяльність, зважаючи на жвавий попит та потік покупців. Оскільки побоюються, що на новому місці цього не буде.

З проханням дозволити й надалі працювати їм на площі 700-річчя люди прийшли до будівлі міськвиконкому.

Міський голова Анатолій Бондаренко наголосив, що за кожною такою людиною є сім’я, діти. Тоді як інтереси жителів Черкас є головним пріоритетом у діяльності його команди.

– Сільськогосподарська праця важка і невдячна, зважаючи на ризики псування врожаю, і зусилля, які потрібно докласти, аби виростити городину. Тому звертаюсь до членів виконкому зважено підійти до цього питання, – зауважив Анатолій Васильович.

Зокрема, доручив сформувати робочу комісію, до складу якої мають увійти представники від громадськості та людей, які здійснюють торгівлю на цьому ярмарку. А також – впродовж найближчого місяця розробити та подати на розгляд виконкому пропозиції щодо вирішення цього питання.

Анатолій Бондаренко звернувся до заступника міського голови Людмили Бордунос з проханням очолити цю комісію та забезпечити її функціонування.

У свою чергу, Людмила Іванівна закликала присутніх у залі торговців визначитись зі своїми представниками та активно долучитись до роботи, наголосивши, що міська влада націлена на конструктивний діалог, аби максимально ефективно спрацювати у цьому питанні.

До цього ж часу тимчасово ярмаркування сільськогосподарським крамом на площі 700-річчя триватиме.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Офіційний сайт міста Черкаси

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100