Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
27.07.2018 10:32

У Черкасах обговорюють питання втілення державної та регіонального політики (ФОТО)


Іллюстрація до новини "У Черкасах обговорюють питання втілення державної та регіонального політики"
У Черкасах обговорюють питання втілення державної та регіонального політики
Фото: http://ck-oda.gov.ua
Підсумки першого півріччя роботи з питань формування та реалізації державної регіональної політики обговорюють у Черкасах.

Тут проходить дводенна шоста Всеукраїнська нарада за участі Першого заступника Міністра Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслава Негоди, Генерального директора Департаменту регіонального розвитку Мінрегіону Олени Бойко, заступника голови Черкаської ОДА Ярослава Березаня, представників Мінрегіону, Мінекономрозвитку, Програми U-LEAD з Європою, керівника Проекту Підвищення конкурентоспроможності українських регіонів та розвиток польсько-українського економічного співробітництва Кшиштофа Сівека, керівників департаментів економічного та регіонального розвитку з усієї України.

Серед основних аспектів упровадження державної регіональної політики у Черкаській області, на переконання заступника голови ОДА Ярослава Березаня, є втілення Стратегії розвитку Черкащини-2020 та Плану її реалізації на 2018-2020 роки. Вперше, відзначає посадовець, до розробки цього документу долучилася Черкаська Агенція регіонального розвитку. Працюючи над ним, залучили до обговорення представників з усіх галузей.

– Україна зараз на шляху перетворень та втілення реформ, – зауважив посадовець. – Будь-яка реформа починається з ідеї. 2014-2015 роках у нас були лише ідеї майбутніх змін. Добре пам’ятаю, як головам сіл вперше пояснював, що таке об’єднані тергромади, як буде жити ОТГ після об’єднання. Фактично, пояснював усе на пальцях. Зараз же маємо чималий досвід реалізованих проектів та ще більші виклики. Тож нині такі зустрічі надзвичайно корисні. Аби ми могли оперативно обмінюватися здобутим досвідом на місцевому на все державному рівні.

Цьогоріч 76 % передбачених області коштів з Держфонду регіонального розвитку спрямують на проекти, які відповідають Стратегії розвитку Черкащини-2020 та Плану її реалізації. Водночас, порівняно з минулим роком, суттєво збільшилася кількість проектів з підтримки об’єднаних територіальних громад, які будуть фінансуватися коштом ДФРР.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100