Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
24.07.2018 08:26

В Умані відбудеться Всеукраїнський семінар


Всеукраїнський семінар під назвою "Ознайомлення з роботою сучасних реабілітаційних центрів. Обмін досвідом".

27 липня о 10.00 год. у приміщенні адміністративного будинку Національного дендрологічного парку "Софіївка" НАН України за підтримки Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту інвалідів та сприяння Уманської міської ради ГО "Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю "Гармонія" в рамках програми "Соціальний захист осіб з інвалідністю, набутою внаслідок психічних розладів, в Україні" проводить пленарне засідання Всеукраїнського семінару "Ознайомлення з роботою сучасних реабілітаційних центрів. Обмін досвідом".

Мета заходу – ознайомлення керівників та членів обласних організацій ГО "ВООІ "Гармонія" та інших неурядових організацій з роботою сучасних реабілітаційних центрів.

Обмін досвідом, аналіз організації реабілітації осіб з інвалідністю, набутою внаслідок психічних розладів, в різних регіонах України. Обговорення та напрацювання пропозицій щодо покращення реабілітації осіб з інвалідністю даної нозології в сучасних умовах. Врахування міжнародного досвіду.

Проведення роботи по ознайомленню керівників та членів відокремлених підрозділів ГО "ВООІ "Гармонія" та інших неурядових організацій, які працюють в системі надання психіатричної допомоги, з роботою сучасних реабілітаційних центрів.

Обговорення учасниками заходу діяльності даних закладів з метою організації центрів реабілітації на місцях в межах своєї компетенції. Обмін досвідом. Напрацювання пропозицій щодо соціального захисту осіб з інвалідністю, набутою внаслідок психічних розладів.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Уманська міська рада

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100