Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
11.07.2018 09:19

Посадовці обговорювали особливості розвитку малого та середнього бізнесу (ФОТО)


Іллюстрація до новини "Посадовці обговорювали особливості розвитку малого та середнього бізнесу"
Посадовці обговорювали особливості розвитку малого та середнього бізнесу
Фото: http://ck-oda.gov.ua
Ширші фінансові можливості та ґрунтовніша освіта – малий та середній бізнес області має все більші ресурси для розвитку власної справи.

Зокрема й завдяки співпраці з фондами підтримки підприємництва. Про залучення кредитних коштів на пільгових умовах для розвитку підприємництва та важливість якісної освіти для підприємців говорили у Шполянській ОТГ.

Забезпечення фінансово кредитною підтримкою суб’єктів МСП – важливий крок для розвитку підприємництва, вважає заступник голови Черкаської ОДА Ярослав Березань. Оскільки це відкриває більші можливості для представників малого та середнього бізнесу. У цьому напрямку Черкащина вже співпрацює з Регіональним фондом підтримки підприємництва в Черкаській області та Німецько-Українським фондом.

– Доступніший фінансовий ресурс – одна з найосновніших потреб наших малих та середніх підприємців, – каже посадовець. – У цьому напрямку ми розширюємо співпрацю з провідними профільними установами. Так, на початку червня ми уклали угоду про співпрацю з Німецько-Українським фондом. Завдяки чому наші підприємці зможуть отримувати здешевлені кредити в банках-партнерах із частковою компенсацією відсоткових ставок із місцевих бюджетів.

Зараз в області працюють над положенням про надання фінансово-кредитної допомоги. Цей документ необхідний для прозорого та ефективного механізму отримання частини компенсації відсоткових ставок.

– Створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу – пріоритет номер один для роботи обласної державної адміністрації, – наголосив Ярослав Березань. – Й інструменти для цього закладені різні у нашій Стратегії розвитку МСП-2020. І за масштабом дії, і за складністю реалізації. Чекаємо ініціатив та кроків на місцях з упровадження бізнес-освіти, як ми це робимо в нашій Школі МСП, або ж підтримки підприємництва через спеціальні фонди. Чи то регіональний фонд підтримки підприємництва, чи Німецько-Український фонд.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100