Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
23.06.2018 17:48

Прокурори розглядали нові підходи в організації роботи


У прокуратурі Черкаської області 22.06. проведено навчально-практичний семінар на тему: "Нові підходи в організації роботи з розгляду звернень і запитів в органах прокуратури України".

У роботі семінару взяли участь заступник прокурора Черкаської області Віктор Носенко, керівники та прокурори структурних підрозділів прокуратури області, керівники місцевих прокуратур, їх заступники, прокурори місцевих прокуратур і їх відділів.

Відкриваючи семінар, заступник прокурора області Віктор Носенко наголосив на необхідності належної організації роботи з розгляду звернень та запитів, особистого прийому громадян у місцевих прокуратурах, звернув увагу на застосуванні найбільш оптимальних шляхів практичної реалізації прокурорської діяльності при роботі зі зверненнями громадян згідно з положеннями Закону України "Про прокуратуру".

Під час заходу працівникам органів прокуратури оголошено рекомендації та практичні поради задля підвищення ефективності роботи з розгляду та вирішення звернень, депутатських документів, запитів на отримання публічної інформації, озвучені напрацьовані теорією та вивірені практикою організаційно-правові засади вивчення існуючих проблем, порядок документального оформлення результатів роботи прокурора.

Крім того, висвітлено актуальні та проблемні питання, які виникають при здійсненні первинного обліку роботи прокурорів і складанні статистичної звітності.

З працівниками місцевих прокуратур своїм досвідом роботи, зокрема з питання здійснення прийому громадян, поділилися найбільш фахово підготовлені працівники структурних підрозділів прокуратури області.

Повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Прокуратура Черкаської області

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100