Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
31.05.2018 16:42

Валентин Наливайченко прочитав лекцію уманським студентам


Іллюстрація до новини "Валентин Наливайченко відвідав синагогу уманських хасидів"
Валентин Наливайченко відвідав синагогу уманських хасидів
Фото: прес-служби ЧОО партії "Справедливість"
Насичено, з цікавими візитами і зустрічами відбулася робоча поїздка лідера Руху "Справедливість" Валентина Наливайченка на Черкащину, а саме до міста Умань.

Лекція для студентів, знайомство з виробництвом Уманського тепличного комбінату, спілкування з робітниками, з простими селянами, журналістами, зустріч з уманськими хасидами – все це встиг зробити лідер "Справедливості" протягом дня.

Як наголошує сам Валентин Наливайченко: "Дуже люблю спілкуватися з простими людьми в містах і селах, на виробництвах і в університетах. Бачу в очах людей надію. Це надихає і додає сил!"

Візит до Умані лідер громадського-політичного руху "Справедливість" розпочав із лекції в Уманському національному університеті садівництва.

Валентин Наливайченко провів для студентів лекцію "Війни Путіна: війна проти України". У своєму виступі Валентин Наливайченко розповів студентам про терористичний акт Російської Федерації, який стався 17 липня 2014-го в українську небі, і збитий росіянами малайзійський боїнг, де загинули громадяни 12 країн. А також про беззаперечні докази, надані ним тоді які вказували на Росію, як на країну-агресора: "За 24 години через добу, всьому світові ми повідомили ті докази, які і є беззаперечними, які знову підтверджені через 4 роки Міжнародною слідчою групою", – зазначив Валентин Наливайченко.

Як виявилося, ця тема має жвавий відгук у молоді – студенти ставили запитання лідеру Руху, вступали до обговорення теми.

Далі в графіку робочої поїздки лідера "Справедливості" був зазначений Уманський тепличний комбінат. Валентин Наливайченко ознайомився з виробництвом комбінату, його продукцією, поспілкувався з колективом і наголосив, що громадсько-політичний рух "Справедливість" відстоює програму підтримки національного виробника за європейськими стандартами.

"Ми створили Рух "Справедливість" для того, щоб відстояти нашу з вами землю. Для вас – для громадян України і вибороти дві речі: перша – це безпека людини – вдома, на землі, на виробництві і друга – справедливість в економіці, в соціальних питаннях, в зарплатах, в підтримці таких підприємств, як Уманський тепличний комбінат".

У цей день Валентин Наливайченко, окрім офіційних зустрічей, запланував візит й до багатодітної сім’ї, в якій дітьми опікується лише мама. Їх батько загинув на виробництві. Тільки після похорону чоловіка Любов Івасюк дізналася, що вагітна четвертою дитиною. Вона сама виховує дітей і допомагає іншим людям, як соціальний працівник.

Валентин Наливайченко вирішив подарувати родині ноутбук – гаджет, такий необхідний у сучасному світи.

Пізніше лідер Руху "Справедливість" зустрівся із головним равіном єврейської громади Яковом Джаном, відвідав синагогу уманських хасидів. А ще познайомився з інструктором Цві Аріелі від Ізраїльсьої організації "Мада Моган Давід Адоб" (аналог нашого Червоного Хреста і швидкої допомоги), який навчає наших військових медичній справі, аби вони набули знань і навичок парамедиків. Крім того, ізраїльський інструктор їздить до зони АТО і передає допомогу – необхідні речі для військових від уманських волонтерів.

Що ж до журналістів, то їх найбільш цікавило питання, чи буде Валентин Наливайченко брати участь у президентських перегонах, на що він відповів:

"Планую, і твердо знаю – Україні потрібні очищення і оновлення! Не паперові, а реальні зміни. Не брехня і корупція, не саботаж і окозамилювання, які ми бачимо останні роки.

Потрібна цілодобова і фахова робота для захисту наших громадян і національних інтересів! Впевнений, все буде добре і справедливість переможе!".

Повідомляє прес-служба ЧОО партії "Справедливість".

Підготував: Сергій ДАНИЛОВ
Джерело: Прес-Центр

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100