Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
25.07.2018 11:57

Довіра людей до політичного діяча та його прихильників виражається у їх виборі


Іллюстрація до новини "Юрій Рамазанов, опікується дітьми, які
Юрій Рамазанов, опікується дітьми, які "живуть" у спорті
Фото: прес-служби ЧОО партії "Справедливість"
У цьому сенсі показовими були вибори ОТГ 2017 року на Черкащині. Вони продемонстрували, що люди з гордістю виявляють свою підтримку Валентину Наливайченко та новій, молодій команді Руху Валентина Наливайченка "Справедливість".

У всіх виборах ОТГ, де брав участь Рух "Справедливість", тепер на благо громади працюють депутати Руху у місцевих громадах.

Уманський район

Один в полі воїн! І це доводить депутат "Справедливості" Тетяна Фесенець – єдина жінка-депутат в Паланській сільській раді, яка представляє Рух "Справедливість". Практично щоденно вона вирішує десятки звернень місцевих жителів. І ті не нарікають, що їх проблеми депутат відклала в "довгий ящик".

Жителів Паланської громади здебільшого цікавлять пенсійні та земельні питання: вирішити проблеми з призначенням пенсій, надбавок, виплат, а також як зробити приватизацію земельної ділянки і можливості отримати землю у користування. Тетяна Фесенець долучає спеціалістів з пенсійного та земельного фондів, аби допомогти людям розібратися в законах України, оформити та подати вірно документи, дати раду в неоднозначних, спірних питаннях.

Чорнобаївський район

В Іркліївській сільській раді працюють два депутати від Руху "Справедливість" – люди, яких поважає громада за їх принципи і діяльність. Світлана Кучман – директор Скородистицької загально-освітньої школи та Юрій Рамазанов – тренер-викладач Чорнобаївської спортивної школи "Колос". Нещодавно разом з іншими депутатами сільської ради вони зробили велику справу – відстояли права людей на землю – території поблизу річки Солонці, яку хотіли забрати у приватне володіння орендарі. Нині земля залишається у користуванні жителів району.

А серед поточних питань благоустрою, які вирішили депутати – відновлення освітлення вулиць, поточний ремонт доріг, найбільш проблемним довгий час залишалось питання вивозу сміття. Вулиці сіл потопали від сміттєвих відходів, які просто не було кому вивозити. На сьогоднішній день сміття у селі Скородистик та інших селах громади вивозиться централізовано і вчасно.

Крім того, у своїх повноваженнях депутата Юрій Рамазанов, опікується дітьми, які "живуть" у спорті. Депутат Руху "Справедливість" вболіває за те, аби діти мали доступ до занять спортом: чи то дзюдо, чи то художня гімнастика. Громада, попри велику кількість дитячих спортивних секцій мала лише один спортивний зал у школі. Відтепер освітній заклад, за сприяння депутата, матиме ще один зал, аби спортивного простору вистачило усім.

Повідомляє прес-служба ЧОО партії "Справедливість".

Підготував: Сергій ДАНИЛОВ
Джерело: Прес-Центр

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100