Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
27.03.2018 12:56

На Регламент виконавчого комітету очікують зміни


Підготувати зміни до Регламенту виконавчого комітету в частині термінів подання на розгляд членів виконкому проектів рішень. А також – їх оприлюднення.

Таке доручення за пропозиціями заступників міського голови Юрія Ботнара та Людмили Бордунос сьогодні під час засідання надали відділу з питань роботи виконкому. Тому на найближчий виконком вони мають підготувати та подати на затвердження проект рішення з відповідними змінами.

Зокрема, Юрія Ботнара обурило, що проекти рішень, які виносяться на засідання, попередньо надсилаються членам виконкому з порушенням термінів. Тож немає змоги детально ознайомитись із кожним документом. У зазначеному дорученні пропонується для цього передбачити три доби. Тобто, аби проекти рішень подавались членам виконкому не пізніше цього терміну.

Виняток становитимуть екстрені питання, на вивчення яких надаватиметься доба. Для розгляду таких, за пропозиціями Юрія Ботнара, має скликатись позачергове засідання виконкому.

Тоді як Людмила Бордунос висловила зауваження щодо вчасного оприлюднення на сайті Черкаської міської ради ухвалених рішень виконкому.

А також запропонувала заборонити вносити з голосу на розгляд виконкому проектів рішень, які стосуються бюджетних питань. На її погляд, такі документи мають подаватись лише в письмовому вигляді, аби члени виконкому мали змогу завчасно з ними ознайомитись та чітко розуміти, за що вони голосують.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Офіційний сайт міста Черкаси

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100