Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
27.03.2018 11:56

Суд поставив крапку в спорі між міським головою та екс-секретарем ради


Розпорядження Анатолія Бондаренка від 18 та 19 жовтня 2017 року "Про відрядження міського голови та виконання обов’язків" були видані без порушення чинного законодавства.

Такими є висновки Київського апеляційного адміністративного суду, який залишив без задоволення скаргу колишнього секретаря ради Олександра Радуцького у справі за адміністративних позовом до міського голови.

Олександр Радуцький, нагадаємо, намагався з допомогою Феміди визнати розпорядження мера про виконання обов’язків на час його відсутності незаконними, а дії міського голови – протиправними. Йшлося, зокрема, про пункт 4, яким очільник Черкас обмежив право секретаря міської ради на проведення чергових та позачергових сесійних засідань. Чим, на думку екс-секретаря ради, були безпідставно порушені його права.

21 листопада минулого року після розгляду справи у відкритому засіданні та заслуховування обох сторін справи суд ухвалив постанову, якою відмовив у задоволенні адміністративного позову. Київський апеляційний адміністративний суд своєю постановою від 1 березня 2018 року залишив без змін рішення суду першої інстанції.

Згідно з текстом цієї постанови, повноваження міського голови виконуються секретарем міської рази у випадках звільнення з посади міського голови, у зв’язку з достроковим припиненням його повноважень, у разі смерті або ж у випадку неможливості здійснення ним своїх повноважень.

"На момент видання оскаржуваних розпоряджень, жодної із наведених обставин не настало, а відтак – твердження позивача про виконання ним повноважень міського голови є помилковим", – зазначається в постанові від 1 березня 2018 року.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Офіційний сайт міста Черкаси

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100