Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
26.03.2018 18:55

Обласна служба зайнятості співпрацює з об’єднаними територіальними громадами Черкащини


Одним із етапів реформування системи місцевого самоврядування в Україні є процес укрупнення територіальних громад. Поміж головних чинників, заради яких об’єднуються територіальні громади, є отримання економічної, податкової самостійності, а також одержання самостійних функцій.

На сьогодні в Черкаській області функціонують 26 об’єднаних територіальних громад. У перших утворених об’єднаних територіальних громадах вже відкриті та працюють центри надання адміністративних послуг, які існують для оперативного реагування на потреби громадян та надання найнеобхідніших адміністративних послуг у комфортних умовах за принципом "єдиного вікна" та "прозорого офісу".

За затвердженими графіками надають свої послуги в об’єднаних територіальних громадах і фахівці місцевих центрів зайнятості. Також надання послуг здійснюється і на створених віддалених робочих місцях – у селах, які входять до об’єднаних територіальних громад.

Так, лише з початку поточного року безпосередньо в об’єднаних територіальних громадах фахівцями служби зайнятості було надано більше 1,4 тисячі інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг, послуг з пошуку роботи та резервування часу в спеціалістів центрів зайнятості через сервіс "Електронна черга".

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100