Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
26.01.2018 13:35

Координаційна рада учасників АТО запропонувала кандидатів до складу нового виконкому


Це – п’ять осіб: Ігор Зайчук, Сергій Амброс, Олександр Дармостук, Віктор Черниш та Валерій Холод. Усі вони брали участь у захисті українських кордонів на Сході України чи в якості волонтерів допомагали фронту. Про це сьогодні йшлось під час прес-конференції Координаційної ради учасників АТО.

За словами виступаючих, своїх кандидатів вони пропонують до складу нового складу виконавчого комітету включити на громадських засадах. А також заявили, що готові абсолютно відкрито та неупереджено спільно з міським головою Анатолієм Бондаренком та секретарем міської ради Олександром Радуцьким працювати на користь громади Черкас. Аргументуючи таку кількість претендентів від Координаційної ради учасників АТО, на прес-конференції було озвучено, що до їх складу входить 17 організацій, які займаються допомогою учасникам АТО та членам їх сімей, а також – надають волонтерську підтримку фронту. Оскільки одна чи дві особи у складі виконкому не впливають на перебіг ухвалення рішень, тому було вирішено делегувати саме таку кількість.

Як запевнили виступаючі, усі претенденти мають вищу освіту, відповідальні та порядні люди. Їх обрали шляхом рейтингового голосування.

Наступне слово має сказати міський голова, який подає на розгляд депутатів міської ради проект рішення щодо складу нового виконкому. А також – безпосередньо міські обранці під час свого голосування.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Офіційний сайт міста Черкаси

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100