Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
17.01.2018 13:24

Черкаські депутати не проголосували за новий виконком


Депутати так і не затвердили новий склад виконкому.

Сьогодні під час сесії за відповідний проект рішення висловилося 18 обранців, ще 22 – утрималися, один був проти. Відтак, Черкаська міська рада нині лишається без виконавчого органу, а міський голова – без заступників. Останній робочий день у них, згідно з попереднім рішенням, був 16 січня 2018 року.

Проект рішення про обрання нового виконкому, відповідно за чинного законодавства, має право вносити лише міський голова.

Анатолій Бондаренко запропонував сформувати цей колегіальний орган із 9 осіб замість 13, як це було раніше. А кількість своїх заступників скоротити до двох. На думку мера, це дозволить зекономити майже три мільйони гривень бюджетних коштів.

– Я готовий працювати й виконувати покладені на мене обов'язки без такої кількості заступників, яка була раніше, – говорить він. – До складу виконавчого комітету пропоную незаангажованих політикою людей, фахівців у своїй галузі, із незаплямованою репутацією. Це незалежні ні від кого люди, які працюватимуть на громаду міста.

Так, на посаді своїх заступників мер бачить Миколу Шкарабуру (заслуженого працівника освіти) та Світлану Івінську (має значний досвід роботи в комунальній галузі, нині працює в Соснівській СУБ).

На громадських засадах до складу виконавчого комітету Анатолій Бондаренко запропонував включити Сергія Амброса (батько загиблого АТОвця), Віктора Черниша, який воював на Сході, Антона Скачкова (почесний громадянин міста Черкаси, заслужений майстер спорту), Бориса Марченка (представник "Української асоціації перевізників"), Анну Васильєву (черкаська журналістка).

Пред початком голосування фракція ВО "Свобода" заявила про те, що відмовляється брати участь у формуванні виконавчого комітету, тож голосувати їхні депутати не будуть.

Зрештою, проект рішення черкаські обранці не підтримали. Пізніше своїм голосуванням взагалі зняли його з порядку денного.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Офіційний сайт міста Черкаси

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100