Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
29.12.2017 15:54

Засідання виконавчого комітету сьогодні так і не відбулося


Із 13-ох його представників прийшли лише семеро. Тоді як для ухвалення рішень мінімально необхідна кількість голосів – 8. Міський голова Анатолій Бондаренко під час спілкування з журналістами заявив, що налаштований на обрання нового складу виконкому.

– На жаль, зараз відбувається саботаж роботи й зрив ухвалення бюджету на наступний рік. Наразі ми єдиний обласний центр без головного фінансового документа міста, – прокоментував Анатолій Бондаренко. – Попри все, в першу чергу маємо дбати про інтереси наших жителів. На мою думку, ситуація, яка склалася нині, – це шантаж, щоб, як результат, змінити структуру та призначити "потрібних" людей. Звісно, я не знімаю із себе відповідальності за нинішній склад виконкому, оскільки ми в тому числі голосували за нього.

На його думку, цю відповідальність між собою можуть рівноцінно розділяти всі політичні сили. Бо ще на етапі формування виконавчого комітету представників до його складу делегували практично кожна з фракцій у міській раді.

– Нинішній склад виконкому не має права на існування, – говорить Анатолій Васильович. – Я прихильник того, щоб сформувати новий виконком із ефективних менеджерів, фахових та безпартійних людей, які працюватимуть винятково в інтересах територіальної громади. Черкаси та його жителі не повинні бути заручниками політики.

Нагадаємо, що це вже третє засідання, на яке не зібрався кворум. Одним із надважливих питань, які б мали розглядати, – затвердження проекту бюджету Черкас на 2018 рік. Серед присутніх сьогодні були: Анатолій Бондаренко, його перший заступник Станіслав Овчаренко, заступник Геннадій Шевченко, а ще – Роман Ганзевич, Володимир Білик, Андрій Мушієк та Олександр Сандецький, які працюють на громадських засадах. Натомість заступники Сергій Гура, Роман Буданцев, Ігор Коломоєць та Руслан Сотуленко нині перебувають на лікарняному.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Офіційний сайт міста Черкаси

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100