Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
29.12.2017 13:55

Анатолій Бондаренко: "Як міський голова – не дам грабувати місто"


Вчорашній зрив сесії міської ради, засідання якої так і не відбулось, міський голова Анатолій Бондаренко назвав чітко спланованою акцією.

На підтвердження своїх слів – сьогодні на прес-конференції продемонстрував журналістам відповідні документи, які свідчать про організацію заздалегідь провокацій з метою зриву сесії.

– Все відбувалось за сценарієм. З цього приводу вже проведено службове розслідування та відповідні матеріали будуть передані до правоохоронних органів, аби вони дали належну оцінку цій ситуації та причетним до неї особам, – наголосив Анатолій Васильович.

А також додав, що зараз з боку депутатського корпусу та їх "кураторів" відбувається тиск, шантаж та маніпуляції, аби досягти бажаних преференцій у вигляді посад у структурах виконавчих органів Черкаської міської ради, доступу до бюджетних грошей, отримання вигідних підрядів, дозволів на встановлення нових кіосків тощо.

– Як міський голова – не дам грабувати місто, як це робили дев’ять років поспіль. Жителі міста можуть порівняти, що відбувалось тоді і зараз. Скільки квадратних метрів покладено дорожнього покриття, скільки відремонтовано навчальних закладів, закуплено тролейбусів і т.д. А з погляду змін у наповненні міського бюджету (у зв’язку з процесом децентралізації) – скажу – ви порівняйте скільки навантаження додалось на органи місцевого самоврядування. Це й повне утримання закладів профтехосвіти, фінансування пільгових перевезень в електротранспорті, доплата за додаткову роботу у дитсадках та школах і ще багато іншого. Усе це лягає на плечі міської казни, – констатував Анатолій Бондаренко.

Зі свого боку – наголосив, що готовий до виборів, аби громада міста дала оцінку діям міського голови і депутатів. Більше того – вже дав доручення підготувати відповідні документи до Верховної Ради України щодо розпуску Черкаської міської ради:

– Одні депутати прагнуть виборів, інші – бояться, бо сумніваються у перемозі. Шановні, треба було працювати з виборцями, аби люди бачили, хто – що робив. А всім депутатам відверто заявляю, що я піду на вибори разом з ними, як це робиться у всіх демократичних країнах.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо орієнтовних термінів можливих майбутніх виборів, міський голова припустив, що у разі позитивного розгляду цього питання допускає ймовірність їх проведення вже навесні наступного року.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Офіційний сайт міста Черкаси

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100