Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
11.11.2017 08:38

Депутати не підтримали петицію про розпуск ради


Депутати не підтримали петицію про припинення діяльності та переобрання складу Черкаської міської ради. Під час сесійного засідання, яке відбулося 10 листопада, за неї висловилося 17 обранців, тоді як для ухвалення рішення мінімально необхідна кількість голосів – 22.

Нагадаємо, відповідне електронне звернення на офіційному сайті зареєстрували 10 серпня. Як результат, петиція набрала у визначений термін необхідну кількість голосів для її подальшого розгляду обранцями.

На сесію проект рішення вніс Анатолій Бондаренко. У ньому, серед іншого, йшлося про те, аби міський голова звернувся до Верховної Ради України з проханням призначити позачергові місцеві вибори в Черкасах.

На початку розгляду цього питання депутат Павло Карась заявив, що їхня фракція виступає за переобрання складу нинішньої ради.

– У тій ситуації, яка нині склалася в Черкаській міській раді, єдиний вихід – нові вибори, – сказав він.

Натомість його колега Олександр Згіблов зауважив, що розпуск міської ради – в повноваженнях міського голови. Відтак, на його думку, мер має самостійно звернутися до парламентарів.

– Петиція – не є тим документом, який "запускає" механізм перевиборів до міської ради, – висловився Олександр Георгійович.

На одноосібному зверненні наполягав і секретар міської ради Олександр Радуцький. Мовляв, це "єдиний законний спосіб звернути увагу Верховної Ради України на необхідність переобрання місцевих депутатів".

Сам же Анатолій Бондаренко підкреслив, що депутати в будь-якому випадку зобов’язані розглянути петицію, за яку проголосували понад 250 осіб, у сесійній залі.

Зрештою проект рішення "Про розгляд електронної петиції щодо дострокового припинення діяльності та переобрання складу Черкаської міської ради" підтримали 17 депутатів, ще 11 – утрималися й четверо проголосували проти.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Офіційний сайт міста Черкаси

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100