Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
10.11.2017 18:01

Депутати не змогли подолати вето мера


Депутати Черкаської міської ради не подолали вето Анатолія Бондаренка на жодне з 13 рішень, дію яких він призупинив своїми розпорядженнями.

Йдеться, нагадаємо, про ухвалені міськими обранцями рішення під час позачергового засідання сесії, що відбулося 1 листопада. Тоді їх, попри зауваження з боку юристів та інших профільних підрозділів, прийняли мінімально необхідною кількістю голосів (22). Натомість для їхнього повторного ухвалення ці ж проекти мали б підтримати 28 обранців.

Серед таких рішень: розпуск виконавчого комітету Черкаської міської ради і припинення повноважень першого заступника, заступників міського голови; внесення змін до Регламенту Черкаської міської ради, про деякі питання фінансування видатків спеціального фонду міського бюджету в 2017 році, про виконання вимог Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" щодо граничного віку перебування на службі, про припинення приватному підприємству "Шора" права користування земельною ділянкою по вулиці Героїв Дніпра, 4, про припинення приватному підприємству "Інвестиційно-будівельна компанія "Будгарант" права користування земельною ділянкою на перехресті вулиць Козацької та Героїв Дніпра, про демонтаж тимчасової споруди на пляжі "Пушкінський", про ліквідацію комунального підприємства "Муніципальне інформаційне агентство "Черкаси", внесення змін до структури.

Міський голова Черкас зауважив, що всі ці рішення суперечили законодавчих вимогам та нормам регламенту. Тож у зв'язку з цим він і скористався правом "вето".

Перед початком розгляду цих питань фракція "ВО Свобода" заявили, що не братимуть участі в голосуванні, оскільки не бачать у цьому сенсу.

Натомість секретар міськради Олександр Радуцький повідомив, що проекти всіх заветованих рішень повторно зареєстровані у відділі ради для розгляду на сесії.

Зрештою для подолання вето депутатам забракло голосів.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Офіційний сайт міста Черкаси

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100