Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
30.10.2017 10:06

Висока явка, порушення та результати, – КВУ про вибори в ОТГ


Черкаська ОО КВУ, на перших місцевих виборах 29 жовтня, зосередила свою увагу на Моринській і Ліплявській об’єднаних територіальних громадах. Спостерігачі КВУ працювали на всіх 10 дільницях цих двох громад. Також в день голосування працювала мобільна група і юридична консультація.

Загалом можна відзначити загальний високий рівень підготовки територіальних і дільничних виборчих комісій, а також відповідальне ставлення і зацікавленість у процесі волевиявлення жителів громад, що вилилось у достатньо високу явку (близько 60%). Виборчий процес проходив без значних порушень, але давалось взнаки аномальна висока кількість кандидатів на посаду голови Моринської ОТГ (14 осіб) і загальна нервовість виборів в Ліплявській ОТГ, через гостру конкурентну боротьбу між лідерами перегонів: головою Канівської районної ради Сергієм Геращенком та діючим головою села Келеберди Юрієм Розе, якого підтримала Радикальна партія.

Протягом дня голосування в цих двох громадах фіксувались наступні порушення: порушення процедури і таємності голосування, спроби підвозу виборців, голосування без паспорта, незаконна агітація, псування виборчої документації, нестача виборчих скриньок, тощо. Були зафіксовані факти незаконного використання кандидатами списків виборців для контролю голосування. Спостерігачі КВУ також перевірили інформацію щодо незаконної приписки виборців в Ліплявській ОТГ напередодні 29 жовтня, яка в підсумку не підтвердилась на ДВК, але вимагає перевірки в Державному реєстрі виборців.

Процес підрахунку голосів на всіх дільницях цих 2-х ОТГ розпочався вчасно. На жаль мали місце непоодинокі випадки порушення процедури голосування, які втім не вплинули на результат. В підсумку Головою Моринської об’єднаної територіальної громади став самовисуванець Видута Анатолій, а Головою Ліплявської об’єднаної територіальної громади самовисуванець Геращенко Сергій, які набрали найбільшу кількість голосів виборців.

Повідомляє Черкаси Комітет виборців України.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Прес-Центр

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100