Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
26.10.2017 10:24

Близько 20 проектів рішень розглянули депутати на бюджетній комісії


Нині триває робота депутатського корпусу в постійних комісіях.

Їх в Черкаській міській раді – п’ять. Вчора засідала комісія з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, дерегуляції, бюджету, фінансів, тарифів та регуляторної політики. Під час засідання обранці опрацювали близько двадцяти проектів рішень, які пропонуються до розгляду на найближчій сесії.

Насамперед депутати опрацювали кілька рішень про передачу на баланс комунальних підприємств безгосподарних мереж (на вул. Гагаріна), а ще – проекти кількох міських програм. Серед них – продовження дії соціальної програми "Турбота" на 2018-2022 роки, забезпечення діяльності загонів оборони міста Черкаси та волонтерських організацій, залучених до оборонної роботи, міської програми забезпечення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю технічними засобами на 2018 – 2020.

Під час засідання депутати розглянули ще й чимало проектів рішень, які були підготовлені на підставі петицій (котрі набрали понад 250 голосів від жителів Черкас). Цього разу містяни підтримали електронні звернення, автори яких просять переглянути меню в садочках, створити в дитячих поліклініках окремі кабінети для прийому здорових дітей, заборонити пересувні цирки, зоопарки та виставки із тваринами, йшлося й про впорядкування території на розі вулиць Смілянської та 30-річчя Перемоги. Як пояснив присутнім на комісії заступник директора департаменту освіти та гуманітарної політики Богдан Бєлов, для всіх дошкільних навчальних закладів затверджене типове меню. Воно, каже, збалансоване й відповідає санітарним та харчовим нормам. Тож петицію в цьому структурному підрозділі пропонували не підтримувати.

Натомість голова бюджетної комісії Юрій Тренкін наголосив, що фахівці змушені прислухатися до думки батьків. Більше того – перевірити, наскільки погоджений раціон відповідає тому, чим насправді харчують діток, та в цілому посилити контроль. Чимало суперечок серед представників бюджетної комісії викликав проект рішення "Про затвердження міської програми забезпечення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю технічними засобами на 2018 – 2020". Свого часу цю програму підготували на виконання доручення депутатів попередньої каденції. Як розповіла заступник департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Надія Гетьман, у 2015-ому нею скористалося 165 людей, торік – 315, за перші 9 місяців нинішнього року – 280. За цей час видатки на заходи програми зросли з 423 тис. грн до 2 млн 316 тис. грн.

Утім, за словами директора департаменту фінансів Наталія Джуган, видатки з амбулаторного лікування має на себе взяти держава. Частина депутатів погодилися з цим та звернули увагу на те, що достатньо велика кількість містян так і не отримує необхідного устаткування. Відтак, депутати доручили профільному департаменту проаналізувати ситуацію.

А от стосовно петиції про окремі кабінети для прийому в поліклініках здорових дітей Надія Гетьман наголосила: проблема полягає, насамперед, у дефіциті кадрів. Разом із тим, зауважує, необхідність в окремому прийомі діток виникає на місяць – перед оформленням у садочки й школи. Загалом за результатами обговорення частину проектів депутати вирішили повернути на доопрацювання, решту ж продовжать вивчати інші постійні комісії та винесуть на розгляд сесії. Чергове пленарне засідання, нагадаємо, призначене на середу, 8 листопада.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Офіційний сайт міста Черкаси

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100