Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
06.10.2017 16:09

Депутати переглянули бюджет міста на 2017-ий рік


Цього разу депутати перерозподілили державну субвенцію на понад 30 млн грн на компенсацію пільг і субсидій, забезпечили видатки на заробітну плату освітянам, харчування дошкільнят та учнів 1-4 класів. А ще – відшукали кошти на завершення розпочатих ремонтних робіт.

За ці зміни в головному кошторисі міста під час сесійного засідання 5 жовтня висловилося 22 депутати.

Як прокоментував заступник директора департаменту фінансової політики Роман Жовнір, загалом в ухваленому проекті рішення про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік депутати збалансували пропозиції головних розпорядників коштів, зокрема, в частині збільшення фінансування на ті об’єкти міської інфраструктури, які цього року розпочали ремонтувати й найближчим часом можуть завершити. – У нових змінах до бюджету ми вирішили низку важливих питань, для прикладу, нам частково вдалося забезпечити видатки на заробітну плату для працівників загальноосвітніх навчальних закладів та для комунальних підприємств цієї ж галузі, збільшили видатки на харчування дітей у дошкільних навчальних закладах та учнів 1–4 класів у школах, – пояснив посадовець. – разом із тим, ми провели аналіз деяких міських програм та відкоригували фінансування під фактичну потребу до кінця року.

За його словами, зміни до головного фінансового документу Черкас прийняті відповідно до ухваленого раніше бюджетного регламенту.

У новій редакції бюджету, серед іншого, міські обранці передбачили 500 тисяч гривень для придбання житла срібному призеру ХХХІ Олімпійських ігор 2016 року Сергію Кулішу.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Офіційний сайт міста Черкаси

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100