Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
09.10.2017 10:22

"Справедливість" висуне близько 70 кандидатів у депутати


Іллюстрація до новини "Олег Котляр і Валентин Наливайченко в Черкасах"
Олег Котляр і Валентин Наливайченко в Черкасах
Фото: прес-служби ЧОО партії "Справедливість"
Черкаський обласний осередок Руху "Справедливість" Валентина Наливайченка підбиває підсумки першого року роботи. Або чому люди підтримують Рух Валентина Наливайченка.

У березні 2016 року 157 громадських організацій зі всієї країни заявили про своє об’єднання в єдину політичну силу – Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка "Справедливість".

Боротьба з корупцією у верхніх ешелонах української влади, чітка позиція щодо дій проти агресора й активна підтримка фронту, співпраця з усіма проукраїнськими політсилами, підтримка блокади торгівлі з країною-агресором – це ті дії, які підтримують патріотично налаштовані українці. І саме така політична позиція зрозуміла світові. Тому Валентин Наливайченко успішно знаходить союзників як в Європі, так і в Сполучених Штатах Америки.

Значно розширюється географія "Справедливості" і в Україні. В період заснування основою Руху стали 3000 активістів у 16 областях України. Нині Рух нараховує більше 10 000 прихильників.

З жовтня 2016 року до Руху доєдналася і Черкащина, створивши обласний осередок "Справедливості", на чолі з керівником обласної організацію Руху "Справедливість" Олегом Котляром. І відтоді "Справедливість" Черкащини почала активно діяти:

– з жовтня 2016 року працює громадська приймальня "Правовий центр", де кваліфіковані юристи надають первинну юридичну консультацію жителям міста Черкаси та області;

– нині юридичні центри відкриті в містах Черкаси та Шпола;

– крім того у жовтні 2016р. створюється перший районний осередок – Тальнівська місцева парторганізація ПП ГПР В. Наливайченка "Справедливість";

– і вже у грудні 2016 року до Тальнівської міської ради увійшли 4 депутати від "Справедливості";

– далі осередки з’явилися у Шполі, Корсунь-Шевченківському, Канівському та Смілянському районах. Депутати цих осередків вже працюють у міських та сільських радах. Вирішуючи загальні питання новостворених ОТГ, депутати і активісти від Руху "Справедливість" Валентина Наливайченка надають адресну допомогу жителям міст і сіл, тим, хто опинився у складних життєвих обставинах. Як приклад, це надання медичної допомоги, забезпечення водопостачанням.

– Рух "Справедливість" Валентина Наливайченка продовжує набирати обертів на політичному небосхилі України. Сильні, безкомпромісні, зрозумілі людям принципи мобілізують у ряди "Справедливості" все нових і нових прихильників. Так, нові осередки почали діяти в Уманському, Чорнобаївському, Черкаському районах, в містах Умань, Жашків, Кам’янка. Близько 70 кандидатів у депутати новостворених осередків будуть представляти "Справедливість" на виборах до ОТГ 29 жовтня 2017 року.

"Влада має бути відсторонена від бізнесу, це одна з важливих умов для успішної боротьби з корупцією, – наголошує керівник Черкаського обласного осередку "Справедливості" Олег Котляр, – саме тому ми просимо українців, які 29 жовтня обиратимуть депутатів своїх ОТГ, підтримати гідних та справедливих земляків, не заплямованих участю в оборудках".

Наразі Рух "Справедливість" озвучує свої вимоги до влади:

– Робочі місця, гідні пенсії і зарплати та доступна медицина для кожного українця – головні завдання влади. Якщо вона з цим не справляється, має поступитися місцем молодим фахівцям, які знають як це зробити та не будуть красти з кишень українців;

– Рух "Справедливість" вимагає від уряду фінансування районних та міських лікарень та негайно припинити ріст необґрунтованих захмарних тарифів на комунальні послуги. Замість того, щоб продовжувати грабувати людей, влада повинна відновити роботу десятків українських підприємств та створити робочі місця з гідними заробітними платами;

– Ми вимагаємо у влади реалізувати право розпоряджатися нашою землею, це мають робити не чиновники з АП, а територіальні громади. Це основні справедливі принципи децентралізації.

Також 17 жовтня "Справедливість" у складі об’єднаної опозиції вийде на Майдан, де пройде всеукраїнська акція в підтримку великої політичної реформи, з вимогою зняти недоторканість із президента, народних депутатів і суддів.

Повідомляє прес-служба ЧОО партії "Справедливість". прес-служби ЧОО партії "Справедливість".

Підготував: Сергій ЧЕРВОНЕНКО
Джерело: Прес-Центр

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100