Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
07.09.2017 11:09

Бондаренко оскаржуватиме рішення Черкаської ТЕЦ щодо зростання тарифів


Про це міський голова Черкас заявив на нараді щодо підготовки до опалювального сезону, яка відбулась у міськвиконкомі, звертаючись до присутнього в залі представника Черкаської ТЕЦ.

– Ваше підприємство провело, так звані, громадські слухання, про які не були проінформовані представники органу місцевого самоврядування, громада міста і навіть журналісти. Це є грубим порушенням законодавства і я, як міський голова, звертатимусь з відповідною скаргою в Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Ми не підтримаємо той тариф, який хоче нам нав’язати Черкаська ТЕЦ, – наголосив Анатолій Бондаренко. Також міський голова висловив нарікання щодо тенденції з затримкою встановлення лічильників на тепло у багатоповерхівках, які обслуговує Черкаська ТЕЦ.

За словами міського голови, відповідна робота мала бути виконана ще до 1 січня 2017 року. Натомість, за інформацією, озвученою на нараді представником Черкаської ТЕЦ, з 524 запланованих до встановлення лічильників на сьогодні змонтовано 431, ще 93 – чекають своєї черги. На підприємстві стверджують, що ця робота буде завершена до початку опалювального сезону. Проте міський голова піддає сумнівам такі чергові обіцянки тепловиків:

– Ви напередодні кожного опалювального сезону кажете одне і те саме, що лічильники будуть встановлені у всіх будинках. Проте насправді бачимо іншу ситуацію. Люди хочуть отримувати і сплачувати за тепло, відповідно до лічильника, – скільки спожили. Якщо ви орендуєте майно громади, то виконуйте взяті зобов’язання, – відзначив Анатолій Васильович.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Офіційний сайт міста Черкаси

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100