Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
06.09.2017 16:21

Депутатські фракції оприлюднили прізвища ймовірних кандидатів до нового складу виконавчого комітету


Фракції Блоку Петра Порошенка "Солідарність", Партії вільних демократів та депутатської групи "За громаду" висунули своїх кандидатів у члени нового виконавчого комітету, подання кандидатур до складу якого зараз триває у Черкаській міській раді.

Про це розповіли сьогодні журналістам на прес-конференції секретар міської ради Олександр Радуцький, голова фракції Партії вільних демократів у Черкаській міській раді Олександр Згіблов, голова депутатської групи "За громаду" Руслан Зоря та член фракції Блоку Петра Порошенка "Солідарність" Анатолій Бурячинський.

Зі свого боку, висувають від Блоку Петра Порошенка "Солідарність" – Руслана Сотуленка (нинішній заступник міського голови), пропонуючи йому також в новому виконкомі віддати посаду заступника міського голови, за напрямом діяльності опікуватись житлово-комунальною галуззю.

Фракція Партії вільних демократів пропонує Олександра Ільченка. Він вже був заступником міського голови. Як і на тодішній посаді, у новому виконкомі його висувають на посаду заступника міського голоси за напрямом діяльності – архітектура та землекористування.

Депутатська група "За громаду" висуває юриста і громадського активіста Костянтина Стратілатова зайняти посаду керуючого справами міськвиконкому.

Водночас представники фракцій заявляють, що при формуванні виконкому насамперед вони пропонують визначити критерії до кандидатів, а вже потім обирати персональний склад. Зокрема, за їх пропозиціями членами виконкому, заступниками міського голови не можуть бути особи, які мали проблеми із законом, були засуджені чи відбували покарання, які раніше були членами Комуністичної партії України та Партії Регіонів, а також, які голосували за рішення виконкому щодо забудови Митниці.

Тоді як Олександр Радуцький акцентував на більш уважному підході до відбору кандидатів від громадськості. Оскільки ті, на його думку, часом ігнорують відвідання засідань виконкому.

Нагадаємо, що на останній сесії міської ради депутати Черкаської міської ради не змогли подолати вето міського голови щодо розпуску виконавчого комітету Черкаської міської ради та звільнення усіх заступників міського голови.

Наразі триває процес обговорення можливих кандидатів до нового виконавчого комітету Черкаської міської ради.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Офіційний сайт міста Черкаси

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100