Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
10.08.2017 15:51

Депутати проголосували за розпуск виконавчого комітету


22 черкаські депутати проголосували за розпуск виконавчого комітету і припинення повноважень усіх заступників міського голови. Цієї мінімально можливої кількості голосів сьогодні на сесії вистачило, аби, поданий секретарем міської ради Олександром Радуцьким проект рішення, був ухвалений.

Хоча під час розгляду цього питання міський голова Анатолій Бондаренко пояснив депутатам, що цей документ містить у собі правовий колапс, який у подальшому матиме вкрай негативні наслідки для нормального функціонування обласного центру. Оскільки фактично паралізує роботу органів місцевого самоврядування. Підтримав слова міського голови і директор департамету управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради Володимир Шабанов, наголосивши, що цей проект не ґрунтується на законодавчій базі. До того ж у процесі його підготовки, він не прошов юридичної експертизи. А у пояснювальній записці немає формулювання, які свідчили б про те, що цей виконавчий комітет заслуговує на розпуск, – акцентував Володимир Іванович. Тож Анатолій Бондаренко запропонував міським обранцям у зазначений проект рішення внести норму, аби існуючий виконком працював до моменту формування нового складу, на затвердження якого може знадобитись чимало часу.

Адже у нинішній редакції міському голові дається лише два тижні з моменту набуття рішення законної сили для подання пропозицій щодо нового складу виконавчого комітету.

– З моменту обрання мене міським головою я працював зі старим виконкомом пів року. І зараз місто теж повинно працювати і ухвалюватись відповідні рішення, а не чекати доки буде сформовано новий склад, і коли нові заступники пройдуть обов’язкову спецперевірку, яка триває 25 днів. Це рішення незаконне і воно буде заветоване мною, – наголосив Анатолій Бондаренко.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Офіційний сайт міста Черкаси

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100