Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
16.07.2017 16:30

Відбулось засідання позачергової сесії районної ради


14 липня відбулося позачергове засідання 16 сесії сьомого скликання Звенигородської районної ради, яке провів голова райради Володимир Кучер.

В роботі сесії взяли участь 26 депутатів районної ради, голова районної державної адміністрації, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, громадськість та представники засобів масової інформації. На початку сесії голова районної ради ознайомив депутатів з фото звітом по інвентаризації майна районної комунальної власності .

Основним питанням порядку денного сесії та причиною її скликання стала надзвичайна ситуація, яка виникла в Чорнобаївському районі 1 липня 2017 року, внаслідок стихійного лиха було знеструмлено 28 населених пунктів, відбулося масове руйнування житлового фонду, що за попередніми даними складає щонайменше 20 млн. грн., нанесена шкода соціальній інфраструктурі району – 22 млн. грн.. Депутати Чорнобаївської районної ради висловлюючи біль та переживання своєї громади звернулися про допомогу до обласної та районних рад Черкаської області. Депутатський корпус Звенигородської районної ради, одним із перших з розумінням та відповідальністю відкликнувся на прохання про допомогу – проект рішення Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 № 11-1 "Про районний бюджет на 2017 рік", яким виділена допомога у сумі 167000 грн. на капітальний ремонт головного корпусу Чорнобаївської центральної районної лікарні, був підтриманий одноголосно.

Крім того в ході роботи депутати розглянули питання: Про внесення змін до Програми функціонування та розвитку системи цивільного захисту району, забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення місцевого матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2017 – 2018 роки; Про звернення до голів Черкаської обласної ради, Черкаської обласної державної адміністрації та прокурора Черкаської області щодо неправомірного забору води з річки Гнилий Тікич та наданню допомоги в проведенні робіт по розчищенню її русла. З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

Наприкінці сесії голова районної ради Володимир Кучер повідомив радісну та приємну новину про створення на базі Звенигородської ЦРЛ госпітального округу.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Звенигородська райрада

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100