Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
02.06.2017 11:23

"Справедливість" вимагає надати доступ до справи щодо порушень на виборах у Шполі


Під час виборів до Шполянської ОТГ, у день голосування, 30 квітня 2017 року, на виборчій дільниці №710825 (у міському Будинку культури) було зафіксовано найбільшу кількість порушень виборчого законодавства.

Деякі з них, такі як зухвале вкидання заповнених бюлетенів на користь ВО "Черкащани" та кандидата на міського голову від вказаної політичної сили Сергія Кравченка, взагалі свідчать про вчинення кримінального правопорушення.

З метою документування злочинних дій, офіційні спостерігачі викликали співробітників Шполянської поліції, яким й передали певну кількість бюлетенів. Ці бюлетені, завдяки рішучості деяких членів комісії, вдалося вирвати з рук злочинців і, таким чином, перешкодити потраплянню їх у скриньки для голосування.

Звісно, цей факт не міг залишитися поза увагою громадськості, оскільки був широко висвітлений у ЗМІ та інтернет-виданнях, а тому працівникам поліції не залишилося нічого іншого, як внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом вчинення кримінального правопорушення.

Все нібито і добре, якби не одне велике "але". Попри те, що від вказаних подій минув місяць, розслідування вказаного злочину взагалі не проводиться. Як стало відомо з неофіційних джерел, за вказаним фактом не проведено жодних слідчих та процесуальних дій. Не допитані свідки та очевидці події, не кажучи вже про спроби встановити осіб, які вчинили кримінальне правопорушення.

Зважаючи на вказане, Черкаською обласною регіональною парторганізацією Руху "Справедливість" на ім’я керівника Шполянського ВП ГУНП в Черкаській області направлено інформаційний запит в порядку Закону України "Про доступ до публічної інформації" з вимогою надати інформацію про стан досудового розслідування подій, що мали місце 30 квітня 2017 року на Шполянській виборчій дільниці №710825.

Повідомляє прес-служба ЧОО партії "Справедливість".

Підготував: Сергій ЧЕРВОНЕНКО
Джерело: Прес-Центр

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100