Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
06.04.2017 17:02

Розпочався семінар ділової англійської мови в сфері державного управління


У Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів стартував тематичний семінар "Ділова англійська мова в сфері державного управління та місцевого самоврядування" для керівників та спеціалістів апарату, управлінь, відділів обласної державної адміністрації, виконавчого апарату обласної ради, Черкаського міськвиконкому, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади.

Семінар започаткований у 2016 році на виконання Указу Президента України Петра Порошенко "Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні", згідно якого вивчення англійської мови має бути включене до програм підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Глава держави прийняв таке рішення, враховуючи роль англійської мови як мови міжнародного спілкування, з метою сприяння її вивченню для розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей.

Головна мета навчання за програмою семінару – підвищення рівня володіння діловою англійською мовою, розвиток навичок говоріння, аудіювання, читання та письма, корекція вимовних та граматичних навичок, формування професійних мовних компетенції, що дозволить ефективно використовувати англійську мову у сфері професійного спілкування.

На першому занятті слухачі семінару пройшли вхідне тестування для визначення рівня мовленнєвої компетенції, що дозволить ефективно організувати навчальний процес та досягти належний рівень лінгвістичних кваліфікацій протягом навчання.

Реалізовує програму семінару Токарчук Вікторія Анатоліївна – кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри англійської філології Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100