Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
03.04.2017 12:57

Механізм укладення договорів оренди землі обговорили на Кам’янщині


Систему дії договорів оренди земельних ділянок обговорили в ході робочої поїздки до Кам’янщини першого заступника голови ОДА Віталія Коваля.

До нього звернувся керівник тутешнього фермерського господарства "Крутий Яр" Василь Даниленко. На переконання чоловіка, умов переукладення договорів тут не зовсім дотримуються, при цьому надають перевагу одному товариству, що обробляє переважну частину земель.

На сьогодні всі умови, передбачені законодавством та викладені в договорах оренди з сільгосппідприємствами, за інформацією районної адміністрації, виконуються. Водночас Віталій Коваль звернувся з проханням до працівників Держгеокадастру в райні, аби вони завчасно повідомляли фермерів про завершення терміну дії відповідних договорів. Це дасть змогу всім бажаючим господарникам на конкурентних прозорих засадах подати заяви на переукладання.

Віталій Володимирович також порадив Василю Даниленку на законних підставах подати заяву до Головного управління Держгеокадастру з тим, що бажає розширити площу земельних ділянок для подальшої їх обробки. Для більш швидшого вирішення питання перший заступник на місці зв’язався з керівницею земельної структури Ольгою Залогою, яка натомість пояснила механізм подачі.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100