Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
27.03.2017 16:50

25 березня Служба безпеки України відзначила ювілей – 25 років роботи


Іллюстрація до новини "Голова ЧОО партії
Голова ЧОО партії "Справедливість" Олег Котляр із Валентином Наливайченко
Фото: прес-служби ЧОО партії "Справедливість"
А 20 років свого життя Службі безпеки України присвятив нинішній голова Черкаської обласної парторганізації Руху Валентина Наливайченка "Справедливість" Олег Котляр.

Це роки відданості професії – від оперативного співробітника до начальника управління СБУ в Черкаській області.

На зустрічі з Олегом Котляром журналісти черкаських видань поцікавились його життям і роботою тоді, під час служби в лавах СБУ, і нині, як керівника обласної парторганізації "Справедливість", лідером якої є Валентин Наливайченко – екс-голова Служби безпеки України.

Ігор Нестеренко (далі І.Н.) – головний редактор служби УНН в Черкаській області

– Чому Ви вирішили йти в політику?

– Олег Котляр (далі О.К.) – керівник Черкаської обласної організації Руху Валентина Наливайченка "Справедливість":

– Це новий крок, новий щабель. В СБУ працюють, здебільшого, люди, які є патріотами України. І я патріот своєї держави. Працюючи у Службі безпеки, ми разом з колегами захищали суверенітет України, її цілісність, викривали корупцію. На даному життєвому етапі вступ у партію "Справедливість" – це можливість разом з однодумцями акумулювати зусилля саме для виконання й надалі важливих для мене функцій щодо захисту інтересів, як держави в цілому, так і кожного окремого громадянина.

І. Н.:

– Вибір партії був для Вас абсолютно однозначним, зважаючи на те, що саме під керівництвом Валентина Наливайченка Вам довелося працювати в СБУ?

О.К.:

– Так, я обрав партію Валентина Наливайченка. Знаю Валентина Олександровича, як порядну людину, з незаплямованою репутацією. І я стовідсотково підтримую, головний меседж, який проголошує лідері партії – нульова толерантність до корупції. "Справедливість" – це організація нового типу, яка об’єднує людей не абстрактно, а за принципом "тих, хто діє". Це громадські активісти, учасники АТО, спеціалісти різних галузей та службовці, військові та бійці добровольчих батальйонів, представники волонтерського корпусу, а також підприємці малого та середнього бізнесу.

Тетяна Воронцова – головний редактор газети "Нова молодь Черкащини" (далі Т.В.):

– Ви довгий час очолювали відділ по боротьбі з корупцією УСБУ, тепер очолюєте обласний осередок партії, яка одним із головних пріоритетів називає боротьбу з корупцією, тобто, маєте досвід роботи, так би мовити, по обидва боки барикади. Як ви гадаєте, в чому головна причина, що корупція в нашій державі здається ментально нездоланною, чому всякий хрестовий похід влади і правоохоронців проти неї обертається ще більшим її тріумфом?

О.К.:

– Чому? Тому що з корупцією в Україні влада не тільки не бореться: українська влада зі своїми трастами і офшорами – це синонім корупції. Фактично керівництво держави та його близьке оточення використовують свої службові обов’язки для особистого збагачення.

Нещодавно Валентин Наливайченко ( і про це писали і показували усі українські ЗМІ) продемонстрував документи – докази корупції в близькому оточенні Президента, членів фракції БПП.

Ми збираємо документи про корупцію як у минулому політичному керівництві, так і в нинішньому. Валентин Олександрович передав докази офшорної корупції української влади в Міністерство юстиції США. Тепер з допомогою міжнародних партнерів можна провести розслідування, знайти офшори, де знаходяться вкрадені з Пенсійного фонду гроші, і повернути вкрадене, а також посадити олігархів. Цим ми і займаємося.

Т.В.:

– Здавалось би, реформа правоохоронних органів у розпалі: повноваження прокуратури змінено, міліцію реформовано в поліцію, створено патрульну поліцію, нові антикорупційні органи, як-то НАБУ та НАЗК, нібито люстровано суди, однак якісних змін суспільство не відчуло. Де слабка ланка?

О.К.:

– Ключове слово, яке Ви озвучили у питанні – "нібито". Нібито реформи. Зрозуміло, що слабка ланка – верховне керівництво країни. До прикладу – реформу СБУ Наливайченко пропонував Президенту Порошенко ще у жовтні 2014 року. І тільки зараз Порошенко оголосив, що Рада національної безпеки і оборони розгляне концепцію реформування Служби безпеки України. Але знову ж таки реформації в СБУ повинні бути не на словах, а по справжньому на ділі. На часі не концепції, а швидкі зміни у законодавстві.

Віталій Латишев – головний редактор Інтернет– видання "Прес -центр" :

– Ваші плани. Яким ви бачите себе через 10-15 років? А Україну?

О.К.:

– Своє майбутнє я пов’язую з політикою і конкретно з політичною силою Валентина Наливайченка "Справедливість". Це те, що мені цікаво. Бути політиком – це можливість своєю роботою привносити дійсні зміни, зрештою повернувши довіру суспільства як до політиків, так і до влади в цілому.

Два тижні тому Валентин Наливайченко, на одному із телеканалів, зробив заяву про те, що він готовий стати Президентом, якщо народ його підтримає. Він не відноситься до тих політиків, які аби стати Президентом, домовляються з олігархами. Майбутнє України я бачу з таким Президентом, як Валентин Олександрович. І хоч це звучить патетично, втім, цілком правильно: країні потрібен Президент, який не бреше, не краде та зможе здолати корупцію.

Підготував: Віталій ЛАТИШЕВ
Джерело: Прес-Центр

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100