Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
16.02.2019 13:57

Експозицію Черкаського археологічного музею Середньої Наддніпрянщини поповнив великий скіфський казан (ФОТО)


Про надзвичайно цінний експонат, який потрапив до експозиції Черкаського археологічного музею Середньої Наддніпрянщини, повідомив його директор, Михайло Сиволап, на своїй сторінці у "Фейсбуці".

"15 лютого 2019 року у нашому музеї відбулася дуже приємна для нас подія. До нас прийшов справжній Меценат. Київський підприємець, з корінням з Черкащини, власник мережі медичних центрів "Савон", Станіслав Бондаренко привіз і передав до Черкаського археологічного музею унікальний експонат – великого скіфського бронзового казана, знайденого на території Черкаської області. Вік казана близько 2,5 тисяч років. Пізніше науковці музею уточнять цю дату, з’ясують точне місце знахідки та деталі його давньої історії.

Запрошуємо всіх друзів музею та любителів історії краю прийти в музей, розділити нашу радість та особисто побачити нове надбання. Казан не вмістився у жодну з вітрин, а виготовлення нової потребуватиме певного часу. Проте за збереженість артефакта відповідають сигналізація та камери відеоспостереження, якими обладнано експозицію та фонди музею.

Сподіваємося, що це не останній особливо цінний експонат із списку must have нашого музею і приклад нинішнього мецената наслідуватимуть й інші патріоти Черкащини. А поки що співробітники музею розробляють стратегію перевезення до музею багатотонного експоната віком 7-8 тисяч років, переговори про передачу якого тривають. Щоправда, поки його ніде розмістити, але все ж сподіваємося, що на той момент питання з новим більшим приміщенням для музею вже буде вирішене".

Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100