Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
11.01.2019 10:15

Світлина з канівчанином з бригади "Чорних Запорожців" отримала "золото" на Міжнародному фотоконкурсі в Токіо (ФОТО)


Це фото, на якому зображений старший сержант Сергій Кобченко з Канева на Черкащині, отримало "золото" Міжнародного фотоконкурсу в Японії TOKYO INTERNATIONAL FOTO AWARDS.

Раніше це фото спричинило резонанс в італійському Турині, на виставці Аrма – prossima tuа Фотограф Роберто Травано зафіксував гранатометника 72-ї ОМБр "Чорних Запорожців" з великим православним хрестом у відділенні тактичної "розгрузки" бійця у Авдіївській промці взимку 2017 року – навесні того ж року Кобченко загинув… Фото канівчанина вже стало для світу одним із символів війни в Україні…

Довідка "Козацького краю"

45-річний старший сержант Сергій Кобченко, гранатометник 72-ї ОМБр, загинув 25 квітня 2017 року від осколкових поранень у результаті обстрілу опорного пункту в промзоні Авдіївки 25 квітня.

Народився 6 червня 1972 року в Каневі Черкаської області, закінчив там 4-ту школу, після чого здобув професійно-технічну освіту в Ленінграді. Працював у Каневі на підприємстві "Закордоненерго".

25 лютого 2016 року пішов за контрактом до ЗСУ, із навчального центру "Десна" направлений до 72-ї бригади. Хлопцям, молодшим на 20-25 років, був у підрозділі як батько.

Сергій Кобченко похований у рідному Каневі. Без батька залишилася донька Валерія.

В італійському виданні "Witness Journal" ("Журнал Свідок"), де розміщені фото з виставки "Arma prossima tua", фото канівця Кобченка, зроблене у лютому 2017 року фотографом Роберто Траваном, підписане так: "…segue gli scontri tra le forze ucraine e gli indipendentisti filorussi per il controllo del Donbass: nel 2017 era ad Avdiivka nei giorni del drammatico assedio alla città, costato decine di vittime". У довільному перекладі: "Зіткнення між українськими військами та проросійськими сепаратистами за контроль над Донбасом триває. Це було 2017 року, в Авдіївці, під час драматичної осади міста, яка коштували десятки життів…"

Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100